Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednička bylo jedno z nejlepších RPG poslední doby - díky tvůrcům South Parku, ne díky RPG. Takže na dvojku se samozřejmě těším!
    • Jako jasně. Jako hra to po stránce gameplay to nebyla žádná sláva. Ale hláškovalo se tam tak, že se člověk nedokázal odtrhnout :-D
      • Mě to teda po stránce gameplaye, vývoje a vybavovaní postavy a soubojového systému přišlo na stejné, nebo vyšší úrovni, než většina RPG za posledních pár let. V kombinaci se světem SP a nekorektním humorem to pro mě bylo jako zjevení a na druhý díl se moc těším.
  • Jednička byla velké překvapení a pecka (a to říkám jako člověk, kterého seriál nebaví, takže jsem to nežral kvůli tématu). Fakt vtipná a vydařená hra plná nekorektního humoru. Na dvojku se fakt těším. Koneckonců už mám rpeorder abych dostal na PS4 Stick of truth a dohrál ho znova.
    • Předobjednávka? Liskni si.
  • Tak tomuhle vůbec nevěřím. Ubisoft s jeho multikulti transgender týmem a South Park, který si k podobným deviantům nebere absolutně žádné servítky. To nedopadne dobře jak pro Ubicrap tak pro SP.
    • TheLordoftheNonsense
      Parker a Stone to po těch všech fiascích SP her hlídají osobně (díky tomu Stick of Truth nebyl propadák) a UBI jim dává prostor na základě smluv a dohod, jinak by do toho Stone a Parker nešli. Zbytečně trolíš.
    • A tak když to fungovalo v jedničce....
    • Jednička s tim problěm neměla, tam bylo nekorektních scén plno, například ta, kde ufoni ojížděj 10ti letý dítě obřim dildem do zadku *1*
      • Nacistická zombie embrya taky nebyla zrovna košer.
        • Paulcz
          A co teprve výprava do zadnice.
  • No tak tedle a příští rok bude záhul, hlavně pro mojí peněženku. 9k a pořád to stoupá
    • 9k je záhul pro peněženku? :-O
      • Kolik vyděláváš a jaký jsou tvoje měsíční výdaje? Já žiju a pracuju v Londýně, takže za měsíc už se zaplacenymi měsíčními náklady na bydlení, dopravu a jídlo i tak ušetřim, to co vy vydelate v ČR, tak jsem chtěl jen vědět jak na tom jsi ty.
        • No to se teda pochlub kolik za ten měsíc našetříš :-D Schávlně jestli to bude víc, než vydělám :-D
          • cca £700, to máš na český kolem 22k,- Jestli tohle vyděláváš, tak jsi na tom docela dobře :)
            • Wooooow. Jsi kapitán korkorán!
        • Tak to seš borec. Nemáme tě pro sichr oslovovat pán velkomožný?
          • Nemusíte. Já se mám i bez toho dobře. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit