Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby byl steve jobs korejec? Proboha vždyť nikdy nic nevymyslel, akorát koupil/"půjčil si" nápad a dal tomu nový design, ale nechápu proč z marketingového génia všude dělají největšího vynálezce...
    a jednak to byl hipík(ty jsou i v koreji)=pacifista a itunes má dokonce v podmínkách, že se apple nesmí používat k výrobě jaderných zbraní, jinak kdyby byl steve korejec tak pravděpodobně maká pro samsung, který applu stejně vyrábí retina displeje. Jinak doufám že tohle bude lepší než jednička
  • Vypadá to zajímavě. Jsem zvědavá na tu obtížnost. Jestli si dobře pamatuju tak už 1 díl měl oproti CoD slušnou inteligenci Kim Ir Senovců. Na tu dobu oproti ostatním podobnym titulům vyšší obtížnost. Tehdy mi to přišlo jako hra na půl cesty mezi CoD a Armou nebo Flashpointem.
  • TheGGG
    ještě pár návštěv z číny a budeme mít homefront v ČR na živo...
    • Rudí jsou mi dost proti srsti, někdy jsi trefný, ale tentokrát jsi úplně mimo (ale jakože úúúplně).
    • Ty tak něčemu rozumiš, maňásku.
      • TheGGG
        LoL, náš starý známy soudruh se zase ozval... běž radši někam do průvodu mávat na kamaráda Xiho...
        • Prosimtě, po tom co jsi předvedl v předchozí diskusi by jsi měl mlčet. Mě je nějaká Čína i Rusko u prdele, jediný co mě vytáčí, jsou rádoby chytráci jako ty... Arogantní tupci, co si myslí že něco vědí, a přitom jsou totálně vylízaný. O politice a armádě víš tolik jako dítě ve školce a jediný co dokážeš je ukazovat prstem a brečet *1* Odpovídej jen když máš nějaký argumenty a nebo informace, i když chápu že bys musel opustit internet, přeju veselý honění nad Obamou *1*
          • TheGGG
            a soudruh zase hudruje... spousta prázdných slov... KSČ se nezapře...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit