Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 30 fps arkada pre pubertakov, nic viac.
    • Porotoze ty jsi nej dospelej a co se ti nelibi je pro deti.
      • blbecku je to VYMLETA ARKADA na 30fps PRE DETI .. pochopil si.
        • Slusnemu chovani te doma jeste nekdo nenaucil koukam. Navic pochybuji ze PC verze pobezi na 30fps. Ale asi bude jen pro deti kdyz to rikas ty musi to tak prece byt.
  • Zo zvedavosti som precital tento clanok, ale nevidim na nom nic zaujimaveho. Autor asi nieco berie. A nie, simulator a uz vobec nie najlepsi z toho nebude. Ale obcas ma bavi citat, ako sa niekto dokaze hadat do krvi, ze nfs, gt5 alebo f3 je simulator. Od serie NFS neocakavam absolutne nic, ale obcas si precitam kam smeruje. Snad vyjde co najskor GTR3 a este si pockam ako popracuju na iRacingu. Este stale tam su urcite veci, ktore mi vadia.
  • Kterej umelec to "ridi" v tom videu? Jako sorry, ale nez neco natocim a pustim do eteru, tak si to alespon parkrat zajedu.
    Jine auto, zato ale bez jakychkoliv modernich asistentu pro porovnani v GT5:
    http://www.youtube.com/watch?v=XjZG5qvyi1c
    • panecku to ma ako nastaveny volant? na 90 stupnov? *8*

      inak ta velkost obrazu je zaujimava *1*
      • Jak si prisel na tech 90 stupnu?
  • to vypadá jako by jsi to už hrál....... a zdá se že nedokážeš rozlišit slovo simulace - arkáda
  • Toho bluru je tam jak nas**** . Nic moc klasika NFS. Hra sa na nieco cim nieje, hra ti urcuje kam sa mas kukat, pocas jazdy sa nemozes kuknut na palubovku traseti to hlavou ako keby si mal namiesto hlavy kameru. Vyspevuju to ako real racing, ale zabudly na ovladanie a hraju sa sppohladom, ktory je ...., sak na videach je vidiet ako to plava

    Proste ostavam pri poriadnych hrach rfactor a podobne, oproti tomuto je lepsi aj GRID a viac sa tesim na DiRT 3.
    • taky se těším víc na ne-NFS závody, AE prostě nezná míru PR.
  • rancor1223
    Super.. Takže se můžu vesele vrátit zase ke GRIDu (mimoto proč ho autor vůbec nezmiňuje když je (alespoň podle mě) mnohem bližší Shiftu než GT5 atp.)?
    No jak autor píše, komu nesedl první díl nesedne ani tenhle.. Jestli to správně chápu tak tu máme víceméně stejný jízdní model, pořád mizerné drifty, divně se komíhající hlava (ještě že radějí jezdím z pohledu 3. osoby). Už konečně udělali pořádný model poškození?
    Ty noční závody jsou to jediné co z celé hry vypadá nadějně, bohužel.. A ano ta grafika, je to sice super že mají super efekty, ale k čemu to když se to nedá pořádně řídit (teď mluvím o Shift1, ale nepředpokládám že by došlo k nějakémo razantnímu změnění jízdních vlastností vozů)...

    No tak realistický orgie se nekonaj (to ostatně ani u prvního Shiftu) takže fanoušci rFactoru mohou být klidní. Ostatně kdo nějakou tu reality v NFS čekal :D ? (Ano vím "není" to NFS, ale vychází to z něj).. Už aby ty byl GRID 2 a Dirt 3, to budou konečně pořádný (pseudosimulační) závody!

    (Nikoho nechci urazit, jen píši svůj názor na hru, ne na článek ani autora, byť to tak může vyznít)
    • Grid 2 ?? Ze o tom nic nevim.
      Mimoto jizdni model Shift je delanej primarne na volanty
      • O GRIDu 2 se ví jen to že je ve vývoji, to je vše..

        A co se týče Shiftu a volantu. Shift neni hra pro lidi kteří hrají simulátory, tzn. cílová skupina většinou volant nemá a mimoto nemůžeš dělat hru jen na volnat.. Problém Shiftu (1) je že když máš volant tak auto zatáčí normálně, jenže na šipkách je to omezený a tudíž se auta stávaj prakticky neovladatelný, naopak na volantu je úplně primitivní...
  • Snad jen jedno upřesnění... Cimrman psal, že "Teplé pivo je horší než studená Němka" :-)
    • smejki
      a "Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích"
  • Mně zas připadá, že Nordschleife v SHIFTu 2 právě dost zplacatili (podle videa s Huayrou, co jsem viděl) - na virtualr.net někdo poukazuje třeba na sekci od Wippermann k Pflanzgarten. A BAthurst nevypadá ani zdaleka na hardcore, protože ho tady autoři rozšířili asi tak na 15m a vypadá to naprosto směšně. V rFactoru jsou obě tyhle tratě o dost věrnější originálu, a to je prosím čistá fanouškovská práce! Na druhou stranu se fakt těším na to Brno, verze od SimBinu už je dost okoukaná, doufám že si tady dají pořádně záležet i s věrným okolím tratě.
    • vem si ci všechno je dneska mod, se není co divit že nikdo lepší work neudělá. Možná že nedokonalost headcamu nebo samotné 2D video způsobí zkreslení věmu, fakticky dokud není potvrzeno že kromě aut souhlasí reálná data i na tratě, není čemu věřit.
  • Prostě ty NFS už jsou pořád stejný chtělo by to něco jinýho... třeba to převést do roku 2020 nebo do 1950...já nevím ale něco jiného to chce!
    • Já bych bral grafiku a fyziku SHIFTu přenesenou do prostředí NFS 1-4. Novej Hot Pursuit podle mě tu atmosféru starých dílů vůbec nevystihnul, jak se autoři chvástali.
      • oni asi po nárazu do hravy jak na ně padalo osazenstvo nad nima zapoměli že nejlepší nfs měly kameru z interiéru.
  • Pěkně napsaný, ale proč v tom videu hraje vždy taková lama? Nurburgring jsem v takhle špatným čase nikdy zajet neviděl v ani 2x horším autě. Ale jo, možná si to koupím. Teď jdu dát Forzu.
    • rancor1223
      I v Top Gearu s dodávkou dali lepší čas :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit