Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neví někdo jestli Forza horizon3 vyjde někdy i na xbox 360?
  • Považuji FH2 za nejlepší závodní hru co kdy vyšla vůbec....
    • Ristoro
      NFS Porsche Unleashed.
  • http://eshop.jpcomp.cz/p/sapphire-radeon-rx-480-8g-gddr5-pci-e-hdmi-trip-3923028

    prvni lastovka, rx480 za rozumnou cenu, 6 859,- Kč s DPH
  • Teda ten závod s buginou pod vrtulníkem tu už byl .Fuel se ta hra jmenovala .
    Přijde mi to jako splácanina několika her , ale spíš než skvělý Burnout a upadající EA NFS v tom vidím jasně křížence Motorstormu a FUELu , což trochu zamrzí , když jste doufali v GTA na PC :/
  • BangMeInBangladesh
    Trailer moc pěknej, vzpomínky na jedničku silné. Já se těším moc.
  • Kurník já si nedávno koupil jedničku pro Xko za nějakých 120 Kč. Měl bych si to konečně zahrát. *14*
  • Kdyby to nebylo jenom pro Windows 10, tak bych si to docela rád zahrál, ale takhle jim na to kašlu.
    • Demo trvalo na 2GB grafice jinak neslo ani nainstalovat ...takze tech omezení diky kterym prijdou o hrace bude vic
      • Still
        2GB grafiky jsou už dneska standart.... To že máš doma starý stroj, je jen tvůj problem :)
        • *15* Tady je to samej komik.
    • Lidi nebrečte.
      Neříkám že Windows 10 je sr*čka, ale kvůli jediný hře nebudu měnit operační systém, na který jsem zvyklý a vyhovuje mi. *4* *7*
      • Já to klidně řeknu, Win 10 je sra*ka, chtěl jsem je prubnout, ale po několika hodinové instalaci to skončio s černou obrazovkou (black screen of death) kamarádovi zas rozhodily ovladače tak že mu na notebooku nejede několik her, jinde zas jedou ok, ale je to fakt loterie.
        • Stát se toto někomu méně technicky zdatnému, bez druhého PC s netem kde by to vygooglil (třeba mojí mámě :) tak po opakovaném bootu do blackscreenu veze PC do servisu, kde dá X tisíc za to, aby vrátili zpátky, banda kktů jsou v tom MS, tak dlouho už ty OS dělaj a furt taková amateřina
      • BangMeInBangladesh
        A to je který, jestli to neni tajné?
      • Teď je to 1 hra, za 2 roky už to bude vypadat trochu jinak. Jenže pak si to už budeš muset zaplatit.
    • Still
      Zas jeden co si přečetl jak jsou Win10 zlé a jen to papouškuje dál? *1*
      • *15* *15* O tom nemusíš nic číst, abys věděl, že v životě ti nikdo nic zadarmo nedá.
    • MARTASLJ19
      Ako keby bolo na WIN 10 niečo zlé. Choďte do riti, amatéri.....
    • Co teda na chvíli nainstalovat desítky, odehrát si jak budeš potřebovat a pak se vrátit na původní OS?

      Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
    • BangMeInBangladesh
      Alespoň neubude.
    • Lol, Microsoft uvolni xbox only hru i pro PC a stejne se najde PCckar co bude remcat. Pritom i ten WIN10 je ted zadarmo.
      • Kopanec do pr*ele ti taky můžu dát zadarmo. Klidně se zastav.
        • Kopanec do pr*ele bolí, instalace Windows 10 ne. Hňupe reta*dovanej *1* *2* *2*
      • Ty máš dost. *15*
    • jdete uz s tim linuxem do ...
      • znamená "Jen pro windows 10" opravdu exkluzivitu? Nebo to samosebou platí i pro starší win.. ? Já bych se vůbec nedivil kdyby kvůli tomu hnali lidi do 10tek
        • MS slíbil, že některé hry dá na Steam, ale čekám, že ty největší pecky si nechá exkluzivně ve Windows Store, ergo bude třeba Windows 10. Ono to jinak pro MS nedává smysl, ani.
  • Fanousek zavodnich her moc nejsem. Ale na tohle se tesim hodne.
    • presne pro takove je tato hra jako delana.. je to fakt dobra arkada, necekat simulaci, ale proste si zablbnout..
  • Forza, to je královna závodních her. Samozřejmě existuje hromada dobrých závodů, to jistě, ale Forza, ta už je jinde. Jsem rád že přijde i na pc (Forza 6: Apex je super)
    • F6A je beta ne? a nebude F2P? moc bych nejasal.. nastaveni tragicke.. jako prvni pokus o "bezbolestnou" kompatibilitu dobre, ale ne opravdu jen test..
      • Apex je beta, F2P to je, a jinak já s tím během té hry nemám potíže. Mám pc které už má své roky a přesto zvládá na plné bez záškubů.
      • Horizon 3 bude stejná na PC i Xbox One, takže ne, F2P nebude.
        • a on snad kosac píše Forza Horizon?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit