Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já chci zpět staré dobré Devil May Cry !!!! :(
  • No jelikož andělé jsou bezpohlavní bytosti, tak s nimi v tom karavanu asi hrál šachy či co.
    • ales.smutny
      Ony jsou to jen striptérky s křidélky...:)
    • To tak asi nebude, jak by pak nalákali nadržené primitivy jako je Rosta a jeho zelenkáři? :)
  • kdo je zraly a dospely to snad nebude hrát a ndospelí by to ani hrát nemeli kvuli nasili ne?
  • Odulin
    Včera jsem se u kolegy dostal na Nephilim obtížnost do 6. levelu. Na DmC nejsem nijak extra vysazenej, ale tohle mě bavilo..ten boj je žrádlo. Nijak jsem novinky o novém DmC nesledoval, takže po intru jsem docela koukal, co z nového Danteho udělali:) Pro mě pěkné překvapení na začátek roku..stejně jako minulý rok Asura a předpředminulý Bayonetta.:)
  • montatatana
    Vybornej easter egg :) http://youtu.be/rCJUNSjKahA
  • celkem bych si nový DMC zahrál
    eště jsem pořád naštvanej za to co udělali s Danteho vzhledem
    ne snad proto že bych měl něco proti EMO, ale
    zvyk je prostě zvyk
    ovšem po zhlédnutí gameplay videjí
    rozhodně uvažuji o koupi
  • ještě si však počkám na recenzi
    estli to dostane aspoň osm du do toho
    gumový hlavy na metacritic to celkem kritizují
    ale tam se tomu stejně nedá věřit
    yejích názory jsou většinou dost trapný.
  • Už před nějakou dobou (po shlédnutí průchodů demoverzí na YT) jsem se přestal zajímat o projekt DmC. Speciálně kvůli tomtuo článku jsem vyrazl pohledat nějaké info a záběry o tom, jak vypadá hra na co nejvyšší zatím zveřejněnou obtížnost a jaké z ní mám celkově pocity, abych s drobným odstupem pro sebe přehodnotil, jestli se dojem z ní nezmění.

    Nezměnil. Když budu chtít hrát God of War, tak si pořídím God of War.

    Hra DmC pro mne osobně pouze těží ze jména série. A přitom VŮBEC NEVYPADÁ ŠPATNĚ, různé přechody a změny prostředí musely dát od pohledu šílenou práci, smekám. Kdyby vývojáři hru pojmenovali jinak, neroubovali ji na DMC universum a nechovali se dvojace (jednou to s původním DMC nemá vůbec nic společného, jindy se zase zákazníci nemusí obávat, bude to stejné jako předchozí DMC, jednou je nový Dante naprosto jiná postava, pak zase obrat a prý že má spojitost s původním Dantem), kdyby se nechovali takto dvojace, tak by podle mne udělali mnohem líp.
  • FuCk YoUFuCk YoUFuCk YoUFuCk YoU
    Jo a jestě, pán Smutný, napadá mě, že docela by mě zajímalo případné porovnání s MGR: Revengerance, pokud se vám dostanou obě hry pod recenzi.
    FuCk YoUFuCk YoUFuCk YoUFuCk YoU
    • USER47
      Tobě už hráblo definitivně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit