Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako pouhá koridorovka s předem danými lineárními levely je to mrtvola. Doufejme že se jim podaří dostat na úroveň taktického plánování a rozdávání příkazů jako bylo v Rainbow Six . Pokud k tomu připočítáme vlastní výběr mise a postup v závislosti na volbách hráče a management základny v mezipauzách , nemuselo by to být až tak špatné .
  • Hmm tak to ani nebudu tahat z torrentů, tedy.
  • aha tak preto davaju vsecko mozne ako "bonus" k predobjednavke na Steame.
  • Ze oni neostali u FPS. Sice by sa remcalo ze to nema s UFO nic spolocne blabla, ale toto ZATIAL nevypada na ziadnu byhru.
    • Taky si myslím, že to mělo zůstat původní. Ale hráči remcali (i když neměli proč), tak tam dali taktiku (aby se neřeklo).
      • Taktické to mělo být odpočátku , na pohledu nezáleží . Problém budou koridory... ale snad překvapí stromem misí z nichž si člověk bude moci vybírat a podhoubím základny .
        Superčlověkem od počátku ? ..... Hnus velebnosti , prototype tu už je a tohle v Xcomu nemá bez vynálezů co dělat :(
  • Teda nevim, ale on nekdo cekal nejakou pecku od hry, co snad trikrat zmenila nazev, co byla zrusena, obnovena, zase zrusena a zase obnovena? Mne toto preview jen utvrdilo v tom, co musel kazdy normalni clovek cekat. Tedy snahu vytriskat po tech letech alespon nejake ty dolary.
  • TAk já bych hned hru neodsuzoval v preview verzi. Někomu se to může líbit, někomu to zase sednout nemusí...já osobně si počkám na datum vydání a určitě si hru vyzkouším. Jenom s tou inteligencí.. zvláštní, že že v preview recenzi kluci z Hrej.cz říkali, že inteligence je celkem v pohodě....
  • Panove, kdyz paříte, pohltí vás hra úplně nebo vnímáte i okolní svět?
    • většinou jsem ve hře a okolí vypnu
      • Bohužel dětem jsme s manželkou vypínač zapoměli udělat. Vždycky musím čekat, až jim večer dojdou baterky *1*
      • Takhle jsem se včera zažral do hraní u Doom 2, který jsem koupil jako součást D3 BFG edice.
  • TheGGG
    Myslím že to bude pařba, jen aby to ale nebylo tak těžký jak xcom EU které se na normální obtížnost téměř nedá dohrát. *7*
    • Gratuluju, celkem inteligentní trolling *3*
      • TheGGG
        To není trolling, ještě jsem ani nesestřelil overseer ship a už mě opustilo 7 států. Tahová část je lehká, ale absolutně dementní způsob výběru misí dělá hru proklatě těžkou ve velitelské fázi.
        • XorxoxTalarius
          Musis zmenit svoji strategii :) Vic zakladen ktere pokryvaji vice casti sveta, tedy muzes zasahovat na vice mistech :) Ale jestli ti to prislo zvlastni zahrej si X-Com: Apokalypse ... to je parada, navic se daji hrat mise v realnem case, tudiz u jedne nestravis dve hodiny a hra krasne odsipa.
          • TheGGG
            na mě bylo i xcom EU dost hardcore, první tahovka jakou jsem kdy hrál, ale paráda. Jen mě hra pořád posílá na mise do států kde nic nehrozí a ty které jsou na pokraji absolutní zkázy ignoruje.
    • peknej vykon *8*
  • rancor1223
    Takže přesně jak jsem si myslel, mizerně napodobenej Mass Effect s otravným ovládáním příkazů. Čekal jsou kde co, ale že to bude horší, než ta druhá slátanina, to ne.
  • Dalsi slátanina která profituje na lehce ozivene značce XCOM. Uz od samého zacatku to pusobi divne a divne to i bude, zbytecna hra, zbytecna práce..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit