Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Settleroch som vždy rád staval. A staval, a staval, a staval... Preto nemám rád nedostatok miesta. Niečo čo sa začínalo objavovať už v Settlers 2 a potom to postupovalo ďalšími dielmi. Kto si pamätá na Settlers 1. Tam sa náhodne generovali mapy. A veľkosť mapa 8, hlavne keď ste hrali vo dvojici so živým hráčom. *14* Týždne až mesiace usilovného stavania *1* Takých veľkých máp sa v dnešných hrách už nedočkáme.
  • Hru jsem koupil a vypadá to zatim dobře.. je teda vidět, že jde o early access, ale jestli se zvětší ostrovy, tak to bude bomba.. nejvíc se mi líbí změna času
  • 2 věi off toppic otázka na cenzora, k čemu je blokace, když to stejně obejdu, kdykoliv budu chtít, klidně mě blokněte na další 3 dny *2* jo a proč si kruci můžu sobě hodnotit příspěvek? *1* *1* *1* *7* proboha vyměnte ajťáky. No je vidět, že to jsou spíš hráči, než programátoří. A jestli mě zase ty osle blokneš, aspoň buď chlap a odpověz na dotaz a něco udělejte s tím hodnocením vlastních příspěvků *2*
  • O Cultures se taky svého času mluvilo jako o nástupci Settlers, ale nebylo to prostě ono. Nicméně líbí se mi ta možnost vyhnout se boji takže tomu šanci určitě dám :)
    • Cultures mi přišly trochu jinačí, než Settlers. Osobně jsem si je užil daleko více, což je ale spíš o vkusu. Uvidíme, co bude tohle... já za sebe říkám, že bych vždycky rád něco víc, než Settlers, kde mi to přišlo takové trochu ploché. *7*
  • Nevite nahodou nekdo co se vlastne deje s novymi settlers? Jsou uz asi rok v bete a informace se zadne neobjevuji :(
    • Podle toho co sem četl o settlers 8, tak mě moc nenadchli. Valhallu určitě zkusím, škoda jen toho early accesu :( snad to brzo vydaj.
  • Zajímavá hříčka, ale asi nejde čekat něco převratně nového. Škoda, že se zastavil vývoj Timber and Stone.
  • hezka grafika
  • Další Settlery bych uvítal okamžitě. Druhý díl (a následné Anniversary, Vikings a Awakening of Cultures) jsem měl nejraději, takže jsem na tento počin zvědavý *4*
  • Více strategií prosím, ale i s bojem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit