Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajimave jak vsichni hazej spinu na wowko a stale to hraje mraky lidi. A vsichni "wow - killeri " jsou radi,ze je vubec nekdo hraje,resp ze se jeste daji hrat a nejsou nekde v propadlisti dejin. Rekl bych,ze na to, ze je hra skoro 10 let stara se ji dari docela dobre *1*
    • wenceslaus
      Řekl bych, že v tom hraje roli určitá "setrvačnost". Navíc Blizzard je gigant a může hru podporovat víc, než jiní.
      Takže ten úspěch nemusí nutně znamenat kvalitu.
    • nee, my chceme World of Starcraft, nebo World of Diablo *1*
  • Jak psal někdo níže tohle už bohužel není hra, ale jen další povinnost pro závisláky, kteří už se netrpělivě třepou nad další dávkou.
  • DT
    Jestli si myslíš že pvp ve wowku od cata je o skillu tak určitě hraješ za wariora nebo warlocka a za zadkem máš nesmrtelného paladina ... jinak celé wow je už o ničem, pvp i pve, je to jako nekonečný seriál který už nemá co nabídnout proto je hráčů čím dál méně ,já to hrál od tbc ale v cata to už bylo takový nic moc ale pandaria to zazdila úplně
    • prej nesmrtelneho paladina lol... ty uz jsi hodne dlouho nehral wowko vid? Anyway nekdo kdo dava priklad pvp ve wowku z 2s vi uplne houvno. Jedine 3s jsou urcujici. A ano, skill je furt potrebnej, i kdyz gear hraje velkou roli. Ale v momente kdy mas full pvp gear,tak prichazi na radu skill. A nejlepsi na tom je, ze Wokdo se snazi vratit WoWko do ery kolem WotLK, mene spellu, CC a burst. Neberu nikomu,ze ho nebavi wowko,ale vyjadrovat se k tomu a evidetne vedet uplne prd je k smichu *15*
  • Líbí se mi jak všichni pořád melou jak je to causal a pak nedaj ani 1800 rating :D neni to jen o tom udělat gear..
    • Ne kazdy ma rad PvP(osobne si myslim ze PVP hracu je mensina. Jen jsou vic na forech videt). A zdaleka ne vsem zalezi na nejakem radoby UBER gearu nebo nejakem pochybnem ranku. Jsou lidi co hraji proste pro zabavu. Jak se rika-i cesta muze byt cil.
      • Asharak
        A cpou se do normal/heroic raidů a mají 30% dps... joo ty známe *7*
    • mluvíme o pve. a areny jsou taky jen o gearu. navic musíš byt s nekym domluveny abyste to hrali spolu
      • PvE už sem nehrál hodně dlouho takže nvm jak tam.. ale moc lidi taky nema full HC gear řek bych.. Jinak všechno je dost o gearu a proto ho v pvp uděláš dneska už během chvíle a pak příde na řadu skill a o tom to pvp je.. jinak 2v2 neberu, hlavně de o 3v3.. btw dal sem 2.2K rating i v crafted gearu, takže říct jednoznačně že je to jen o equiu taky nejde ;-)
    • Presne. Areny nebo rated battlegroundy ukazou, kdo sedi za klavesnici *5*
  • kdysi jsem "hral" wow nez jsem si popravde uvedomil ze hru nehraju ale PRACUJI na vydelavani goldu/vybavy a jeste za to platim mesicne jak d€ment. Dneska uz nejsem d€bil a wow a podobne hry nehraju *1*
    • wenceslaus
      Taky mi questy přišly spíš jako dřina, než jako zábava. Nutno ale dodat, že je to jen část hry.
      • a ta druha cast je farmeni... imho Q mi prisly zabavne a neketere byly vymakane a clovek musel vyresit ruzne hadanky jenze diky wowhead a gps se z toho stal jen nastroj pro rychle expeni a hra se tomu prizpusobyla
    • S tim, ze ses debil, nema wow nic spolecnyho...
    • Ty hry za to nemuzou. Navic dnesni MMORPG jsou tak "casual friendly" ,ze vazne neni problem hrat treba hodinu nebo mene denne.
      Stejne tak muzes byt zavisly na "offline" hre.
      • zadna offline hra nezabere k dohrani tolik casu nehlede na to ze mmo se neda dohrat na to by clovek potreboval fulltime proste byt hardcore nolifer a i tak by sotva splnil 50% achievementu
        • Dohrani nema ze zavislosti nic spolecneho. Neplet hrusky s jabkama.

          EDIT: muj otec treba 10+ let hraval Might and Magic 6. Neustale dokola,porad a porad. Denne. A hru dohral za tech 10 let jen jednou.Vzdycky si yakladal nove vezre druzin,zkousel nove zpusoby a porad se bavil. Za tech 10+ let jsem mu tu hru koupil cca 3x,protoze CD se znicilo nebo ztratilo a kdyz bzl potreb areinstal,nebyl z ceho.
  • wowko je už moc casual, tenhle datadisk asi vynechám... nekdo rika že není lepší pve než to ve wow ale uprimne, videl jsem i lepší (tsw, dokonce i gw2 mne bavilo víc :()
    • Ja bych WoD naopak zkusil, ale nechce se mi davat 4 kila nebo kolik za pandu, 7 za WoD a 3 za mesic hrani... Trocha ulet cena za prvni mesic.
      • battlechest má 1 měsíc hraní zdarma, neobsahuje ovšem pandu
        • nechci nic říkat, ale na key4u jsem to koupil za 500... všechno tzn. základ, tbc, wotlk, cata i pandy :)
          • Já kupoval krabicovku :)
      • tak to nevim jak funguje ale rekl bych že pandu nemusíš kupovat a když koupíš wod tak tam maš mesíc hrani automaticky ale jistej si nejsem.
        • 1. samozrejmne pandu MUSIS kupovat stejne jako kazdy predchozi datadisk!
          2. mesic hrani NEMAS v cene datadisku a to ANI u SBERATELSKE edice ten mesic zdarma je jen k zakladni prvni wow hre k datadiskum si VZDY musis jeste koupit gametime!
          • Nie, treba kupit iba MoP a WoD
            Zakladna edicia WoW teraz obsahuje prve 3 datadisky v cene (BC, WotlK, Cata)
        • Ja skoncil s hranim v Cataci a docela bych si vsadil ze potrebujes vsechny datace postupne a ze tam zadny mesic neni, ale mozna se mylim. Kazdopadne je to ted 500, 900 a 300, jeste vic nez jsem cekal. Hodne drahy prvni mesic by to byl *15*
  • radši další články z Gt Academy než tohle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit