Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "na rozdíl od Settlers, snadno pochopitelná." dál už jsem to nečetl. Jako by toho zjednodušování nebylo dost. Grafika hrozná, hratelnost patrně ta tam, tak co chtějí nabídnout?
    Když jsme na základce poprvé hráli demo 2, tak to byla pecka. Na svou dobu úchvatná grafika a ty možnosti. Jen sledovat cestu jednoho kusu suroviny od natěžení, zpracování až po konečné použití byl zážitek. Když jsme tenkrát snili, jak to asi bude za x let, tak ten posun je jen minimálně co se týče hratelnosti dost bídný, někdy i k horšímu díky osekávání a zjednodušování aby to šlo ovládat 2 tlačítky a zvládla to i opice po lobotomii (prodají masám, když 90% investují do reklamy). Jednoduché a hezky vypadjící koridorovky slaví a náročnější hry jdou do kopru. Ještě, že existují paradox interactive.
  • Jack1947
    Působí to mně jak nějaká MOBa i když jen v Sp...
  • Mno, aspoň tomu už neříkají Settlers. Jinak *9*
  • Paneboze dalsi kriplnei znacky settlers.Sedmicka ypadala nadejne ale totalne to znechutili tema hvezdickama za to bych vrazdil. ........... achivemnty hnusneho.Zabijte je nekdo to dle uz se neda.
    Homam znicenej settlers znicenej. Jen tak dal a nebude co hrat
  • jenda84
    bych byl na to označení "jako The Settlers" vopatrnej... nedávno jste tady hypovali early access Valhall Hills tak jsem si to koupil a hrůza... zlatá dvojka v goldu na gogu
  • hehe :-D Konečně trailer co mě trochu rozesmál naposled to byl Portál myslím :)
  • Coffin.Corner
    A jéje. V článku několikrát padlo slovíčko izometrický, takže za chvíli tu budou... *3*
    • MikeR
      Popravdě i když jsem Chimovi přislíbil členství v izometrický sektě, tak daleko víc mám chuť zakroutit Adamovi krkem za patvar "ze zrušené The Settlers hry". To se to nedá napsat nějak normálně česky, kurnik šopa? "Ze zrušeného pokračování The Settlers" by neznělo moderně? A jinak nic proti Adamovi nemám, ale tyhle patvary, který se mimochodem (nejen od něj) objevujou i v ústním podání ve Fight Clubu, mě vytáčej. *1*
      • Jack1947
        Nestačilo by jen ze zrušeného Settlers? *7*
      • Zrzzek
        Já mám takovou zkušenost, že když píšu něco rozsáhlejšího a nějaký takový patvar si tam najdu, tak ne a ne to upravit do nějaké normální podoby. To se pak můžu klidně zbláznit a nic. Ale druhýho bych opravil hned... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit