Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už se těším.
  • graficke zpracovani postav (narozdil od prostredi) v AC je na strasne nizke urovni
    • Je uplne v pohode...
  • Amylee.Anderson
    Tahle písnička je lepší, než ta v minulém traileru, ale furt to neni ono :( Ať se na to elektro vykašlou...
    • Kdo hraje hry a nelíbí se mu dubstep má dneska docela problém :-P
      • Amylee.Anderson
        Na tu sračku jsem v kvalitních hrách nenarazila.
      • ...jenže dubstep je jen další kousek evoluce pop konzumní společnosti :p takže zmizí stejně jak se objevíl ...
  • No neviem, ale mne sa celá séria začína tak trochu podobať v niečom na Call of Duty. Aj začiatok série CoD bol veľmi kvalitný, no postupne sa z nej stal už len stroj na peniaze, ktorý prichádza len s nevhodnými hlúposťami ozvláštňujúcimi hru a na dôležité vylepšenia kašle. Veď si len spomeňte napríklad na obtiažnosť v prvom Assassins Creed, žiadne bez problémov získavané lekárničky, ktorými si hráč ľahko obnoví celé zdravie, ale poctivo sme museli čakať, kým sa hodnota zdravia dobije, čo na rozdiel od iných hier s autohealom aj nejakú tú chvíľu trvalo, rovnako boli aj lepšie súboje, kým tam sa hráča nepriatelia snažili chytať a odhadzovať, útočili dôraznejšie a neexistovali žiadne špeciálne ťahy na nejaké viacnásobné zabitie, v nových dieloch útočia nepriatelia už len sporadicky a po jednom, pričom ich útoky bez problémov odrazíte a zabudnúť nesmiem ani na špeciálne kombá, keď hráč zabije jedného nepriateľa a následne ďalšími troma ranami zabije ďalších troch nepriateľov, ktorí počas situácie boli skôr len divákmi. A treba spomenúť aj to, že kým v hre za Altaira sa hráč skutočne snažil vyhýbať kontaktu s nepríjemnými súpermi, čiže sa správal ako správny zabijak, v ďalších častiach vďaka vyššie spomínaným prvkom hráč bez problémov skočí medzi skupinku prechádzajúcich vojakov a všetkých ich pozabíja pred zrakmi ľudu, čo má podľa mňa od tichej práce zabijaka skutočne ďaleko.
    • Shenkster
      Mluvíš mi z duše...jedničku jsem hrál moooooc...dvojka mě taky dost bavila, bylo tam spousty vylepšení a ten italskej přízvuk Ezia se mi líbil. Pak přišel Brotherhood a po spuštění jsem si řikal, jestli to náhodou není jen datadisk k druhýmu dílu...žádný novinky oproti dvojce...stejné prostředí,ovládání, lidi ... všechno. Revelations bude zase to stejný takže mě ta hra nezajímá...
    • souhlas... díl od dílu se z toho stává stále větší lejno. naposledy jsem zkusil brotherhood, ale nikdy se k němu nevrátil. místo na disku mi bylo milejší ...
    • Souhlas, ale dneska se prvek "vtáhnutí do děje pomocí pravidel hry" příliš nenosí. Spíše se razí přístup "Hráč tvoři pravidla". Jestli je to dobře, kdo ví...ale prozatím takové pojetí firmám solidně sype.
      • Jen je zajímavý jak to hráči jinejm hrám zazlívaj a u AC jim to nevadí a ještě vesele tleskaj. *7*
        • Jinak ta hudba je k tomu libová. Úplně svádí zapíchnout někomu dýku mezi žebra a zakroutit s ní. Muhuheheee
  • Jak se do té bety dostanu?
  • Ta hudba je fakt super. Neznáte někdo jméno té skladby?
    • ales.smutny
      Flashing Lights - Chase n Status
      (poznámka - já to neposlouchám, jen mám Shazam:))
      • joo to je super track no :PP a ta hra vypada jeste lepe!
      • ano, nesestříhané to opravdu není tak sympatické :( (technu nefandím)
  • tahle hudba se posloucha lip nez ta predesla
  • Multyplayer u AC nikdy nebyl hlavní ale singl *1*
    • Jazz
      Jo, multy no tak to jó
  • calwin
    hral som betu a viac menej je tam málo zásadných zmien... ale mne to nevadí, koniec koncov prečo meniť dobre zabehnutý systém?... som zvedavý na kampaň :)
    • ales.smutny
      Právě, přijde mi, že ony kosmetické změny systému prospěly a on sám o sobě vylepšovat nepotřebuje.
  • Danieledl
    Už se nemohu dočkat, nejvíce se mi líbí body které investujete do toho co se vám bude nejvíce líbit nebo hodit, což úplně změní MP, než aby všichni měli to samí a hráči na vyšším levelu měli výhodu.
    Půjde hlavně o trpělivost a schopnost hrát za assassina,jinak to totiž nepůjde podle mě.
    • ales.smutny
      Určitě, prostě platí, že se vyplatí i půl minuty čekat, pomalu sledovat cíl a pak v low profilu jej sundat, než se rozběhnout a nebo nakráče předvídatelně čelem, takže vás cíl podezřívá a zkusí omráčit. To je na té hře super, nedává prostor těm, kteří nehrají chytře.
      • Danieledl
        Je to na tom to nejlepší, a proto se na to moc těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit