Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Generalmagor
    Pobavil mě tu borec, co tady nejvíc kritizuje, ale vůbec neví o co vlastně v AC jde + si prostě vynechal nějaký ten díl!. Když už kritizuju ty šašku, tak o tom něco musím vědět a hlavně u tohoto případu.. zahraju všechny díly a né, že - vynecham si jedničku, dvojku jsem hral jenom do poloviny no a brotherhood či jak se to jmenuje... To je stejně hovadina... (odepisuju předem) - -) WTF? Tak prosím, bež oxidovat někam jinam a to platí i pro ty ostatní, co jsou také tak trošku mimo u této herní série. plácám se do čela jenom když čtu, že někomu vadí Desmond. *15*
    • jestli mluvis na me ty sasku, tak ja mam treba v ACR synchron 100% (a zrovna v tomhle dile toho rekli o Desmondove zivote vic nez dost i kdyz behem dosti podivne hopsacky, animace by byla asi tak 300x lepsi ale neva), v ACB nejakych 89% takze to, ze jsem to hral vic nez dost a jednicku jsem vynechal zamerne (spis nez vynechal se slusi rict vypnul cca po dvou hodinach hrani), protoze tam prave byl porad otravny Desmond, ktery hru jen zdrzoval a neskutecne nudil, v dalsich dilech ho nastesti "odstranili" aneb jak jsem psal, vzdycky rychlopasaz na zacatku a konci, takze z herni doby tak 1%, ale tak co ze, Hopkins taky dostal oskara za Mlceni jehnatek a sotva se tam objevil, takze proc ne :) pro me osobne je Desmond v AC serii dulezity asi jako ty v mem zivote
      • Nebejt Desmonda tak by serie AC nemela vubec zadnej pribeh nebyl by Altair,Ezio a Connor.
  • dr.gonzo
    hrani za desmonda me nikdy nebavilo,vzdycky to spis rusilo od zabavy.
    • presne tak, otravnejsi prvek tam nebyl
  • Magister_Peditum
    Co? On tam bude i tenhle panák? Chjo. *9* *15*
  • Amylee.Anderson
    Hezké video, konečně taky o Desmondovi. Jenom ty postavy vypadaj jak voskový :D
  • kubi-wan
    Super video! Skoro už jsem se bál, že se na Desmonda zapomnělo. Řikejte si co chcete, ale bez jeho příběhový linie by AC série nebyla tak jedinečná.
  • Konečne ľudia pochopia to, čo som tu písal pri každom dieli AC a vždy som bol omínuskovaný (poslúžte si znovu)! Príbeh bol vždy o Desmondovi a Desmondom príbeh aj skončí :)
    • je to trochu matrix, ale v podstate naozaj hráte celý čas za Desmonda .)8
      • Hráč ovládá Desmonda a Desmond (tedy stále hráč) skrze Animus "reprodukuje/hraje" chování svých předků... Čili je to celou dobu pouze o Desmondovi (filozofové mezi námi jistě podotknou, že vlastně je to celou dobu pouze o hráči před obrazovkou ,-), i když má vizuálně třeba zrovna jinou podobu... Což ani náhodou neznamená, že by Desmondův příběh "kapitolově" nemohl skládat z příběhů jeho předků. Spíše než-li chyba konceptu, je to v tom, že Desmondovi pasáže (myšleno ty, kde je ve své a nikoli v Matrixu) zatím byly vždy jak dějově, tak herně poněkud na druhé koleji. Což by se mohlo změnit, pokud dojde k uzavření Desmondova příběhu; což neznamená, že dojde k uzavření Assassin´s Creed, jen to klidně může převzít někdo jiný. Ostatně možná již ta odnož co vychází na přenosné konzole, kde je hrdinkou žena je asi o někom jiném, než Desmondovi v Animusu, ne?
        • takze cely dej je vlastne o me, protoze ja ovladam Desmonda skrz klavesnici a ten ovlada predky skrz animus :D tak to je supa, jsem to ale typek

          Desmond neni 2. kolej, Desmond je v AC tak 15. nebo mozna az 39. kolej
    • Tak mu měli vyčlenit samostatnou hru. pro mě jsou pasáže s Desmondem vyloženě utrpení, jak po stránce vyprávění, tak po stránce logiky.
      • Mě teda pasáže s Desmondem nebavili jenom v prvním díle. Pak už mě docela chytil i jeho příběh a nevadí mi tam.
      • navic ten jeho pribeh je tak neskutecne okrajovy, ze rikat, ze je to o Desmondovi, i kdyz teda je je hodne smesne ...jednicku jsem nehral ...ve dvojce jsem krome uteku ani nepostrehl, ze tam nejaky Desmond je... ACB nejaka pasaz na zacatku a konci, jinak opet postava o nicem a v ACR usmevna Demonds Journey, coz byla pekna oddechovka, ale jakobych hral jinou hru a do konceptu ACR to absolutne nezapadalo
  • To skoro vypada jako kdyby se do toho Connor nepocital :D
    • Jo no, z toho traileru to vypadá, jako kdyby to mělo bejt jen o Desmondoj. *15*
  • co den to novy video omfg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit