Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Storm

    Vypada to jako jeste vetsi nuda nez Doom 2016. Dekuji komunite za stovky megawadu do puvodniho Dooma, ktere jsou opravdu zabavne, prinaseji genialni jednoduchost a nehraji si na moderni nesmysly. The Way ID did it!

    • residentevilfans

      Samozřejmě jste úplně mimo pane důchodce. DOOM 2016 je právě jak se to má dělat. Id má pořád koule a dělají tam šikovní nový lidé. Díky bohu, že Carmack odešel, celé značce to jen prospělo. Ano Brutal Doom byl perfektní, ale je na čase sundat pomyslné nostalgické brýle a vyrazit do budoucnosti. 

      • Storm

        No ja nevim, ale jen z koukani na tohle video se mi zacalo chtit spat. Doom 2016 se mi docela libil, ale pocit zabavy a zadostiuceni, kterej ve me vyvolava starej Doom, ve me zadnej novej dil proste vyvolat nedokaze. Je to jako kdyz ma nekdo rad metal a snazej se ho ukojit soft rockem. Proste to nefunguje. A jestli to ze me dela duchodce, tak ten duchod budu hrde a s radosti pobirat a hrat to co me opravdu bavi.

      • Paulcz

        vyrazit do budoucnosti a nasadit si brýle růžové.. :)

  • Fantazie. Ještě větší nářez. Hezké triky a zbraně, ale moc by se mi líbila featura, kde by Slayer vlastnoručně roztrhal všechny glory kill ready demony ve svém úzkém perimetru.  Taky mi chybí prvek strachu u démonů. Chápu, jsou to démoni, ale bylo by úžasně zábavné kdyby se snažili, alespoň někteří, zachránit si holej krk třeba právě když uvidí multiglorykill. Raněné kusy by odpajdávali a nechávali za sebou krvavou šmouhu.  Případně by větší poranění nepřátelé začali v zuřivosti a zoufalosti masakrovat své nejbližší kolegy. Prostě byste měli cítit i v chování nepřátel že VY jste DOOM SLAYER. 😉

  • Jack1947

    Mě to nijak moc nenadchlo, hra není stále pro mě a těch nivinek oproti originálu je žalostně málo( krom divné hybridní m4 ?) a nějakejch schopností...

    • drasta

      Co myslis tou divnou hybridni M4? :D

      • Jack1947

        Celé mi to příjde takové divné něco jako RAGE2 na steroidech...  možná to začne nudit ještě dříve než první díl.

  • i586

    Vypadá to, že se čím dál víc inspirujou v Brutal Doomovi, což je dobře.😎

  • Mam rad noveho dooma a toto vyzera na rovnaku porciu zabavy, ale predsa len som uz asi stary ked nerobim take zvuky nadsenia ako divaci v hladisku len preto, ze postava vyliezla po stene ...

    • Kompost

      to je tym ze vacsina publika su amici. v tomto su jak male deti - su schopny sa bujaro tesit aj z uplnych kravin. iny kraj, iny mrav.

      • Skor by som povedal, ze su medzi nimi zaplateny komparzisti aby navodili atmosferu waaaau efektu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit