Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LoL ačkoliv je hranejsi jak Dota 2 , porad ji hrajou jen male decka a vypada jak komix.. zatim co dota 2 vypada graficky nejak k svetu i kdyz ji nehraje takovy pocet lidi... *16* *16*
  • R.I.P - LoL & HoN
    • S lolkem je to asi takhle, měl jsem chuť si zase zahrát dotu ale nechtěl jsem se srá* s instalací a všemi neduhy W3 enginu tak sem šáhl po lolku a po pár dnech hraní jsem se pokorně vrátil k pravé a jediné dotě. Lolko je velice slabý odvar z doty se kterým se spokojí opravdu pouze noobové a děti nicméně na ně je ta hra taky mířena.
      • Nechapu co Valve pohledava u teto hry. At radsi delaji hl3 a ne nejakou dotu kterou hraje par maniku se zastaralima komponentama. Kolik to tak asi bude hrat lidi? 50tisic? Tenhle zanr je o nicem a nevidim v nem zadnou budoucnost.
        • 50 tisíc? Tolik hráčů teď hraje jenom honko. Lolko překročilo 13milionů registrací a podívej se, těch tzv. dot existuje dost hodně, napřiklad Realms of the Titans, Demigod etc. Podle mě vůbec nevíš.
          • Ty nevis pako, pry 13 milionu uctu. :DDD Tohle nema ubec zanou hodnotu vzhledem k tomu ze je hra zdarma. A koukal sem na tebou zminene honko, je to stejna kravina jako dota. Proste hra pro 13lete decka.
            • tak ty se di ihned léčit...
  • dotu jeste nekdo hraje? koho bavi kostickovana grafika :D lolko best
    • lol LoL je jako dota pro děti *15*
      • Lolko mi pripomina pokemony :DD
    • kostejnesmrtelny
      Prosimtě zalez někam a nevyrušuj, když se baví dospělí...
      • Vska ty si decko tak co tu poses o dospelich :D ty chuj
        • kostejnesmrtelny
          Lehni na hadr, severní maďare.
          • drz pec ceka s*ine :D
            • Pec nám spadla.
    • Dota 2 strčí všechny LoL,HoN,atd.. do kapsy
  • MidnighT91
    můžete my někdo ve zkratce vysvětlit co to vlastně je, jaký jsou principy týhle hry, je to RPG, strategie, nebo co???
    • fixcz
      A než vyjde DOTA 2 můžeš ozkoušet a potrénovat v League of Legends http://eune.leagueoflegends.com/ nebo Heroes of Newerth http://www.heroesofnewerth.com/ což jsou hry založené na podobných principech a oboje jsou zadarmo (resp. free2play)
      • to zni jako by to byly jen vyplne nez vyjde dota 2 ale opak je pravdou, treba takove LoL hraje 15 milionu hracu a na nedavnem dreamhacku byly prizemoney 100k dolaru a livestream mel sledovanost skoro milion divaku.... zatimco HoN je cista predelavka doty na vlastnim enginu, takova dota 2 akorat pravdepodobne kvuli pravum se to nemohlo jmenovat dota... jen by me zajimalo s cim novym chce prijit dota 2 kdyz je tu HoN?!?
        • Zayl
          Jednak 15 milionů zaregistrovaných neznamená 15 milionů hráčů. Já taky mám učet, ale nedotknul jsem se ho už kdoví jak dlouho.

          Spousta té herní základny jsou navíc hráči, kteří by v dotě akorát tak feedovali, těm je v LoL opravdu lépe.

          Ptáš se co DotA 2 nabídne? Těžko říct. Ale je jasné že za ní stojí jeden z nejschopnějších vývojářských domů v průmyslu a součástí teamu je Icefrog, který udělal pro Dotu zdaleka nejvíc ze všech "udržovatelů" té mapy.

          Takže by mě spíš zajímalo co nabídne HoN, jelikož jejich taktika srath do hry nové, zbytečné hrdiny moc nefunguje.
          • haha jestli si myslis tohle tak to se mas na co tesit. Pocitej s tim ze tahle hra pritahne spoustu novyh hracu, kteri v zivote o zadne dote neslyseli. To teprve poznas co je to feedovani. Hodne stesti.
            • Nebud najivni, po mesici uz davno budes mit nervy v kyble to si uvedom =D
            • Zayl
              No a? Ve dvojce bude snad nějaký ranking, po měsíci budu sedět někde s ostatníma hráčema kteří sice nejsou užasní, ale umí to hrát a feedeři si budou hrát nějaké lowrank hry.

              haha
    • doplnim ze to hrajou 2 tymy proti sobe, v dote 5v5 (ale da se i 1v1 2v2 atd...) a kdyz tvuj hrdina umre tak se za nejaky cas respawne..ten cas se prodluzuje s tim jak ziskavas vyssi lvl...
    • Zayl
      Je to prakticky aréna, kde ovládáš hrdinu (je jich spousta, přes 100), každý ma 4-6 vlastních kouzel či dovedností které vylepšuješ se získanými zkušenostmi. Každý hrdina má zároveň invetář do kterého nakupuješ za získané peníze různorodé předměty. Je to těžce teamová hra. Cílem hry je probojovat se do nepřátelské báze skrz vlny AI jednotek a věže(a samozdřejmě nepřátelských hrdinů) a zničit protivníkův ancient (ledový trůn nebo strom světa).

      Důležité je, že to funguje na enginu W3, což byla strategie. Propůjčuje to té hře poměrně osobitý styl.
  • calwin
    až na to že si nepochopil že v druhej polovici komentu som pri activkách narážal na DOTU... takže nula bodov
    • Pravda, ale to na věci vlastně nic nemění, activky jsou jediné, co zachraňuje itemy v Dotě od toho, aby byly tak nehorázně podobné a černobílé. Naopak LoL využívá toho, že má více statů, passivky jsou rozličnější a není potřeba jejich rozdílnost schovávat za activky. Takže si svých nula bodů můžeš třeba pověsit na nástěnku.
      • Takze vlastne vubec podobny a cernobily nejsou, true story! Jsou tam samozrejme itemy, ktery kupujes kvuli statum a jsou tam itemy, ktery kupujes kvuli activkam. Dal jsem si tu praci, a kdyz nepocitam slepicku, tangace a wardy, tak je tam 34 "klikatelnejch" itemu ze 113.. Tyhle vykryky do tmy mam fakt rad..
  • Vidieť, že Valve vidí v LoL konkurenciu. 200 tisíc viewerov na livestreame a 100 tisícová odmena pre víťaza na dreamhacku... To nie sú malé čísla a Valve si to uvedomuje. Myslím si, že práve kvôli LoL má byť aj Dota f2p. Valve má šťastie, že je skúsenejšia a prachatejšia ako Riot games, takže 1 mil. ako odmenu si môže dovoliť. Uvidíme aká bude hra.
  • Dota 2 od valve bude kravina valve neumi delat hry vsechno jsou blbosti graficky se to nevyrovna ani codku a to ani hratelne
    • Tak se prober zase!!! Valve je nejlepší herní firma co znám ,každá jejich hra pecka .Jo a Blizzard je taky hustej ,když strategii tak od Blizzardu,jinak mě nebavěj.
    • Pokud valve neumi delat hry,tak uz vazne nevim kdo.
  • kravina, tahle hra je pro nooby ktery si neumeji vylevelovat postavu ve wowku. je to jako rpg "z rychlíku"
    • ano za to levelovat postavu celý měsíc, tak 4-5 hodin denně je moc moc fajn.. ach jo
  • Zayl
    Hlavně ať inovují tam, kde má DotA mezery - interface, vnitřní mechanika je někdy zbytečně složitá, prostředí pro hráče.

    Se zásahy přímo do gameplaye musí být opatrní.
    • Rek bych, ze to si snad IceFrog osefuje.. Pevne doufam
  • Mega price money je podle me, aby prebili LoL na Dreamhacku, kde bylo 100K. Na LoL je fajn moznost prizpusobeni pomoci itemu a run, navic vetsinu postav lze hrat vice zpusoby. Nevyhoda je, ze herni klient je velmi chudy na funkce a pravdepodobne nemaji velke zkusenosti s infrastrukturou pro takoveto hry, protoze byli nuceni rozdelit Evropu na 2 casti. Pritom to neni nic jineho nez web shop s chatem. Hra samotna je pak jen instance pro 10 lidi. Pokud nepodelaji hratelnost a splni funkcionality, ktere slibuji, tak je pro me DotA 2 vitez.
    • V Dote se taky vetsina hrdinu da hrat vice zpusoby :).. Ikdyz takovy veci clovek vetsinou zjisti, az kdyz to hraje nejakou chvili.. A "recommended" itemy tohle trochu zabijej -> "omg on jede ms pubblese" by se v dote nestala (to je zrovna HoN verze tinyho, recommended itemy jsou kazdopadne v LoL i v HoN)..
      • Irisis
        tj, ale tak tam jsou hlavne pro zacatecniky, kterejm hodne pomuzou. V lolu se uz dlouho mluvi o tom, ze by se mohly udelat customizable a hraci by si tam tak dopredu nacvakal co nejspis pojede.
        • ja chapu, ze to je pro zacatecniky a urcite jim to hodne pomuze, ale pak to podle me vede ke zbytecnej flamum a ne vzdy k uplnemu pochopeni hrdiny.
          "co nejspis pojede".. mne to prijde uplne zbytecny, vzdyt item build se musi prizpusobit hre. Kdyz jsem proti casterum a hraju carry typu morta, tak si koupim bkb, ale jinak ho prece nepotrebuju. To samy necro, dyka, eul, linken, refresher, agha, mekansm a pipa.. A vlastne vsechny itemy.. Jak muzu vedet, co pojedu k danymu hrdinovi jeste predtim, nez uvidim antipick a herni styl oponenta? Ok, existuje par itemu, ktery k danymu hrdinovi muzes jet vzdycky, ale vzdycky muze existovat lepsi item do dany situace.. Podle me je princip recommended i customizable mozna pro nekoho zajimavej, ale po delsim hrani nepouzitelnej..
    • Client to nezvládal preto, lebo mnoho ľudí naraz hľadalo a vytváralo hry a proste servery to nezvládali. Nie preto, lebo si milión ľudí chatovalo : )
      • No uvidime, jestli Valve bude taky rozdelovat Evropu. Ovsem je otazka, jestli ziska DotA2 tolik hracu. RIOT se chlubil tusim 500K hraci v Evrope.
        • kdyz tvrdej ze maj celkove pres 15 milionu tak to v evrope bude asi vic .) a jestli si dobre pamatuju to jejich prohlaseni k split evropy tak rikali ze tech 500 000 je pocet her, ktere byly najednou pusteny (jako top)
          • 15M hracu? Tolik nema ani WoW ne? A pokud vim tak v Asii to budou teprve rozjizdet a lidi z Asie, Afriky a nekteri i z Australie hraji na evropskych serverech. Mozna ze lidi za celou dobu vytvorili 15M uctu, ale vzhledem k tomu, ze je to zdarma, tak to ma 0 vypovidaci hodnotu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit