Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem jen rád že na tenhle špek jsem jim neskočil .... ale málem , málem mne dostali .
  • Gordar
    Tak tohle je solidní fail.
  • flash789
    presne tohle jsme rikal když zacal boom s kickem, rozjasany dav me malem umlatil cepicema. A takových je a bude cim dal tim vic. Steam plny mrtvych her za 19.99e :)
    • ucho
      tahle hra nešla přes kickstarter ne?
      • flash789
        mozna ne, early acces je jen prevlecenej kick, ale mnohem drzejsi:)
  • No bezva, ještě pár takových ploten a snad se spálí dost lidí na to, aby early accesu přestali věřit a tihle vychcánci šli vydělávat peníze jinde.
  • Sem zvedav, co se bude za 2-3 roky psat na tema "tak nam vydali SC ... a 80% toho co naslibovali tam neni"
  • To v tom Double Fine nikdo neumí počítat či co?

    Alespoň už víme na co se těšit v příštím Humble Bundlu. ;-)
  • walltar
    Double fine strikes again ...
  • Double Fine jsou pěkní šumaři. Poslední dobrou - a asi jedinou opravdu dobrou - hru jsem od nich hrál Psychonauts. To je deset let. Celkem dlouhá doba.

    A to co předvádějí s Broken Age je vážně tragédie. Koukal jsem na fórech, kdy konečně vyjde druhá epizoda a skoro to vypadá, že na ní teprve začali dělat, takže se dočkáme "snad" příští rok. Tipuju v druhý půlce. Dva roky vývoje (a těch financí) pro 3 hodinovou adventuru... nevím, co víc bych k tomu dodal.

    Snad jen, že se bojím, v jakém stavu z nich nakonec vyleze remasterované Grim Fandango.
    • Před 5 lety vydali Brutal Legend, což byla pecka.
    • ucho
      1) DF mají na kontě z poslední doby poměrně slušně hodnocenou hru The Cave
      2) remasterované Grim Fandago nedělá DF
      • a kdo dela GF remake?
  • S tim Shafferem a jeho partickou uz by se melo neco delat. Nepotrva dlouha a nachytam je, jak mi z chaty odmontovavaji okapy a chystaj se s nima do sberu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit