Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potřeboval bych poradit, stáhl jsem si za 800 mp pointu DLC Echo six ale bohužel, hra ho patrně nenačte, protože jsem stále bez možnosti vybrat si Spec Ops tým. Pro zkoušku jsem stáhl i Nemesis mp mod za 320 mp ale to samé, hra ho prostě ve versus modu nezobrazí, ani mi neuvede, že byl obsah doplněn dlc.
    Skutečná flustrace a beznaděj :-(
  • BoB.2
    Totalně vykradou poslední díl hry naplácaj to do filmu. První díl ještě ušel ale pak to šlo všechno do háje .
    • God-of-War
      Projekt nemézis ještě ušel.
  • BoB.2
    Hmmm nevím proč prostě neudělaj vylepšenej třeba první nebo druhej třeba i třetí díl tohle mě připadá jako ty sra*ky co točijou s Millou Jovovich *11*
    • vlastik.plaminek
      Jednička má remake na GC a nějaký šikovný Sergei to přeportoval i na PC (nicméně se pořád jedná o GC verzi se zabudovaným emulátorem Dolphin a jakžtakž vyřešenou optimalizací). Kdyby ale chlapci a děvčata z Capcomu udělali oficiální PC verzi remaků prvních tří dílů RE a port RE: Zero, byl by to jasný must have.
      • Cypri
        si piš. okamzite bych objednával!!
    • Jo ty filmy s Millou sou strašně dementní p*čoviny.

      Hlavně ten poslední u kterýho mi přijde že měli materiál jen na 30 minut, tak začali každej záběr zpomalovat aby jim z toho vyšla hodina a půl...

      Filmy pro blbečky...
    • God-of-War
      Ten další díl bude taky extrém
    • Ona je to jediny na co se tam koukam *1*
    • ti dám sračky!
      • no vždyť to sou sra*ky na čsfd jsem tomu po jednom zhlédnutí dál odpat. Milla je houby herečka a nejhezčí v Hollywoodu taky není. Filmová série samotná je pak hrozná sra*ka to už bych radši hrál tudle hru než znovu vyděl některej díl toho trapnýho filmu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit