Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spokojenost, jen tak dale, hrajem s kolegama z prace, dlouho sem nepotkal tak fajn komunitu...
    • Myslel jsem fajn komunitu : hrace Vermintide...:) oproti left4dead rozdil celkem.
  • TheGGG
    CO takto konečně zakázat anonymkům psát do diskuzí... dyť to má nulovou hodnotu, co tady plevelí...
    • A co ti na tom vadí prosímtě? *1*
    • "nikdy jsem od nich nic nehrál a když jsem se díval co vytvořili, tak jsem očividně ani o nic nepřišel... "
      hodnotný příspěvek pana TheGGG k diskusi o studiu Lionhead *7*
      • Tyhle jsou od GGGánka nejlepší. Když se chlubí svojí neznalostí a ignorancí... *15*
      • TheGGG
        jsem rád, že spolek ementálů má svého zástupce... každopádně nevím, co na tom příspěvku je závadné, citovat umíš hezky, ale nějak k tomu chybí vysvětlení... navíc tady na games je přece zcela normální soudit podle jednoho videa, obrázku, nebo oznámení, viz diskuze o CoD...
  • Veskoslav
    Není to zámek, ale spíše zřícenina mocného hradu Upířích hrabat, který v průběhu staletí je neusále opravován a opět dobýván podle politické situace. Ale do zámku to má dost daleko:)
    • Hmm ti jsi ovsem změnil pohled na celou věc... Jsem dojat dík.
      • Veskoslav
        Ty budeš otravovat všude, co? Někdo tě jebnul do hlavy palicí, že se z tebe stal takový magor? Mimoto zámek a hrad je docela zásadní rozdíl.
        • Ty mne špatně chápeš. Teď se mi to bude hrát líp když jsi mne zasvětil.
          • Otravnější jak Slaanesh Noise Marine... jinak ke hre :Tu hru bych si važně chtel zahrat už jenom čekam na vyraznější slevu na steamu a pujdu do toho.
            • Jo jo tak něco... Chápu dobře že je to něco jako třeba Viktor Kožený v univerzu privatizace?
            • TheGGG
              drizztík je spíš takový gretchin...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit