Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jako tyhle hry jsou vždycky tragické na kinect.. Jsem majitelem kinectu. Kinect je zábava pokud jde o nějaké sporty a společenské hry ale hrát na tom solidní hru jako RPG nebo střílečku se prostě nedá. Bylo by to strašně ohnuté přes koleno a dost by to hře mohlo ublížit. Kinect neni ani moc dobrý pro některé hry, které jsou pro něj dělané jako Kinect Star Wars a natož pak hry které na něj přímo dělané nejsou. Možná kdyby kinect přiznal že ovládání pouze tělem neni taková pecka jak se čekalo (já si osobně při tenisu beru do ruky tyč abych měl ten "feeling" a nemáchat holou dlaní jak blbec). Je prostě fajn držet něco v ruce, něčim ovládat, celá ta technologie ovládáním tělem je dobrá jen na sport a společenské hry. Ale kdyby pro rpg třeba a akční hry vyrobily kinect handle v podobě tyče, pistole nebo něco, mělo by to pár tlačítek na ovládání chůze a střelby a takových těch ošemetných věcí a potom pohyby typu - skrčit se, uhejbat a podobně by mohli být provedené snímáním pohybu těla.. ale stejně ovládání kinectu většinou vyžaduje !stát před kinectem" no tak si představte, pokud hrajete RPG hru třeba několik hodin v kuse (jako já) tak stát před kinectem celou tu dobu a šaškovat. Některé věci jsou prostě ideální pro klávesnici a myš a konzolové controller ale ne pro kinect...
    • Jack1947
      Nevedel jsem co napsat, tak ted pisi ze to bude teda dobra "featurka". Kinect a Rpg jako Dragon age lahoda. A co ta Fps Rise of the nightmares ta se preci nehrala spatne nebo jo ? *7*
  • PravyMonty
    Doufám, že potom přidají možnost zabíjet cvičením, nebo tancem.
  • Já nedám šanci ani páčkovači, natož kinectu...

    Dohrál jsem teď znovu BF3 (předtím jsem ho dojel na gamepadu) a rozdíl, jak jinak, šílený ... myší je to totálně jiné, ale to je jasné, já jen tak, opět jsem se utvrdil, že na páčkovači může takové hry hrát jen pako.
    • Vsak pockej, az SteamOS ovladne PC platformu, to se jeste budes divit.
      • Jack1947
        Presne a potom ta proklinana konzole nakonec bude dobra. *2*
  • Spi sladko krásny žáner. *13*
  • takže bez šance *1*
  • nova doba, "rpg" hrane cez kinect
    *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit