Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vazeni pamatujete ? ME3 nevyjde na konzolich, nebude mit multiplayer, nebude mit konce a,b,c,d, bude mit spoustu DLC, ze nrbudeme stacit stahovat :(( BioWare pod taktovkou EA = kecy, kecy, kecy a vysledkem je przneni RPG zanru a herni odpad :((
  • *7* měli to radši pojmenovat Dragon's dick III
    t
  • Dvojku sem dohral i pres zhnusenej gameplay pro to abych....v dalsim dile hral opet s jinejma postavama,v jinym meste v jinym obdobi atd atd...
  • Jestli chtěli názvem přilákat pozornost tak to měli pojmenovat Dragon Age One
    to se dneska pro třetí díly nosí
  • celoush
    Pokud chcete trochu do pozadí proniknout už teď, tak doporučuji si přečíst Rozštěpení od Davida Gaidera (třetí Dragon Age kniha)... ta právě zmiňovaným "povstáním" mágů končí a ukazuje, co mu předcházelo (a pro hráče prvního dílu to možná bude příjemné znovusetkání s Shale, Lelianou či Wynne).
  • My jsme chtěli přitáhnout pozornost na slovo Inkvizice - takže nemohli dať Dragon Age 3: Inquisition? Pritiahlo by to rovnako pozornosť, ako black flag, alebo skyrim a ostatné očíslované názvy.
  • Ja chci pokracovat za sveho Grey Wardena z jednicky a ne zas zacinat za nakyho novyho saska.
    • Ale moja wardena sa obetovala :(
      • proboha, tak ji zase vzkřísí něco, v Gothicu to fungovalo tak proč né tady *2*
  • Ani sa nedivim po tej 2 by som zmenil aj nazov aby si to nik s da2 nespajal:D
  • The_Nameless_One
    Takže pokud tam bude možnost importovat savy z předchozích dílů a pokud to udělám, budu ve "trojce" táhnout v čele Inkvizice proti "svému" Grey Wardenovi a proti "svému" Hawkeovi?
    Proč bych to sakra dělal?!
    • smejki
      třeba už protože je to zajímavej koncept oproti omšelému "ZOMFG ancient evil!"
    • Podle mě bude import podobný jako u dvojky....s postavou hrát nebudeš ani s jednou, bude tam buď zmínka, nebo jí možná potkáš či odkaz na něco, co dotyčný udělal, toť vše
    • Kdo říká, že hráč bude v čele inkvizice?
      • Viktor_H
        Oficiální informace.

        BTW, Hawke mohl stranit Templářům...
  • říkejte si co chcete, ale mám důvěru v Bioware, že to bude lepší než druhý díl
    • Jedna vec je mat doveru v BW a druha je mat doveru v EA.
      • mozes mat doveru v BW ako kolvek velku chces, ked ich drzi za gule EA... *15*
    • DA2 vyšel poměrně brzy a jistě by mu neuškodilo ještě pár měsíců vývoje. DA: Inquisition se v dílnách BIOWARE kutí už pěkně dlouho. Tak snad měli dost času na tvorbu originálních lokací, aby už nemuseli recyklovat mapy, jako v DA2.
    • Druhy dil byl super, jen mel hodne pomaly rozjezd, kdo tomu dal cas nasel v nem vybornou hru
      • gert
        Nechápu tolik mínusů, mám na tu hru stejnej názor, ok, nebylo to tak dobrý, jako DAO, ale druhej díl si určitě nezaslouží bejt vláčenej kanálama. *5*
        • Ne to ne ten neměl spatřit světlo světa ani přes to výko kanálu
      • Byl jsem relativně před koncem a pořád nic... Kde přesně byla ta výborná hra?
        • Ten příběh bych asi přežil, dokonce i ty boje - ale jednička byla prostě lepší. Mně spíš vadilo to prostředí, které se neustále opakovalo a že to bylo plné koridorů.
          • Sviznejsie boje som aj celkom privital, ale tie vlny spawnujucich sa nepriatelov co sa materializovali vo vzduchu a doskocili na zem, tak to ma hodne znechutilo.
    • tak 2 diel latku moc vysoko nenasadil :D
      • a Mass Effect 3, SW:TOR... teraz v BioWare moze verit iba velmi naivny clovek... *1*
        • Obě dvě hry jsou dost dobré, jen ten konec drhne.
        • s oběma hrami jsem velmi spokojený...
          • tak někteří jsou nenároční spokojí se i se šmírou...
            • anebo nejsou stádo, které, když se na internetu objeví nějaký hate, tak se hned k tomu přidají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit