Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miker17
    víte kolik drm stojí ozničit ho za chybný je vpodstaté vyhodit stovky tisíc dolačů do kanálu...budme rády že to nedopadlo jak nový sturmovník od Ubisoftu tam přez veskerou svinskou drm ochranu je hra nespustilná....mam originalku a po prvním patchy je hra spustitelná ale stále nehratelná :-(
    • Aspon budeš mít čas popilovat češtinu. *3*
      • Já už na tom dělám ..... ň, ň, ň, ň, ... *1*
        • miker17
          a cokhle přebalit plínešššku chlapešku
        • miker17
          chudáššššku mališššššká ... když chteš urážet tak alespoňŇŇŇŇ neurážej stylem školšššššááátka *3*
  • Tak s tímto nemám problém, protože sem si na svojí legálně koupenou hru aplikoval crack a tudíž sem naprosto v pohodě.
    • jo, dobra logika. Zaplatit a ukradnout *1*
  • Já jsem se s tímto problémem pravda nesetkal ale vděčím za to pouze skutečnosti, že už přes rok a půl pařím výhradně hry staršího data vydání. Ty sice taky ochrany obsahují ale znám je a mám 100% jistotu, že bez problémů fungují *3* . Nad hrami které jsem si řádně zakoupil abych po čase zjistil, že to či ono nefunguje jsem se už v minulosti navztekal dost a dost *1* .
    • jj openttd to jisti :)
  • skaven123
    @MrSanta@tiscali.cz no vidis, a ja si zase myslim ze warezovanie ma za ucinok to, ze teraz hry (na PC) stoja cca 35-40E (novinky) a starsie kupis aj za 9,99E :)
    • Zayl
      Nemá s piráty nic společného. To je prostě cena kterou postupem času určil trh. Vážně si myslíš, že když piráti přes noc začnou nakupovat a tržby stoupnou o ... třeba 40%, že někdo zlevní? Dobrý vtip.

      Profit.
      Větší profit? Hell yeah!
    • MrSanta
      V tomto máš asi pravdu, určitý vliv na cenu tam asi bude. Je to stejně začarovaný kruh a my to tady, bohužel, nevyřešíme.
  • skaven123
    ked to miliony ovcanov bude kupovat s drm, tak dovtedy tu drm tam budu aj pchat :)
    • Ked mi poradis, kde predavaju originalne hry bez DRM, tak tam budem velmi rad nakupovat...
      Ale realita je taka, ze ked raz manageri rozhodnu, ze tam DRM chcu, tak tam proste bude a hra bez DRM sa zohnat neda. Teda nemam na vyber, ci si kupim hru bez alebo s DRM.
      A ja nemienim trestat tvorcov nejakej dobrej hry za stupidne rozhodnutia nejakych kravatakov tym, ze si hru nekupim vobec.
      Som preto ovca...?
      • skaven123
        a mas na vyber, nekupis si hru ihned ako vyjde ale nejaky cas pockas, tak ta vyjde lacnejsie a dost casto aj s limitovanym drm, ak nie uplne odstranenym ;)
        • Problem je v tom, ze z tychto zlacnenych edicii casto nejde tvorcom uz vobec nic alebo len velmi malo.
          Vsetky tie platinove, GOTY a neviem este ake edicie uz su vacsinou len zalezitost vydavatela...
      • skaven123
        gog :)
        • MrSanta
          GOG je dobrá alternativa, ale když se člověku nechce čekat třeba 5 let, než se tam ta hra dostane *1*, tak holt nějakou tu hru s DRMkou koupit musí. Některé DRMky snesu, ale třeba UBI hry mi do baráku nesmí *2*. EA mě potěšilo s Dragon Age 2. Hra se jednou snadno aktivuje a teď můžu vklidu hrát a nemusím žonglovat s plackama.
          Přeju úspěch CD Projektu se Zaklínačem 2. Nevěřím ale, že i když tam bude úspěch, tak ostatní vydavatelé mávnutím kouzelného proutku přestanou DRM používat.
          • skaven123
            vidis, ja som si pred rokom kupil crysis+crysis warhead a este ten multi k tomu, za 10E a jedine drm co tam je je placka v mechanike, na viac ja nepristupim :)
            • MrSanta
              Na krysáka máš docela normální názory a chování *1*
    • ucho
      patová situace, když to budou miliony občanů stahovat, budou to tam cpát pořád... začarovaný kruh, u kterého rozhodující slovo kupující bohužel nemá...
      • skaven123
        zase, nikde nemas statistiky nieto predanych hier ale ani stiahnutych, nedavno nieco podobne riesili na diit.cz (islo o stahovanie muziky)
        takze vyhovarat sa na stahovacov je trapne, uvidime pri Zaklinacovi ;)
        • MrSanta
          Statistiky sice nemáš, ale i kdyby stahování připravilo vydavatele o mizernejch 100.000 prodaných kopií, tak je to sakra znát. A to, podle mě, není nijak nereálné číslo.
          • kostejnesmrtelny
            IMO systematicky pirátí hlavně děcka, co na ty hry tak jako tak nemaj. A takový pirátění vydavatele o žádnou prodanou kopii nepřipraví, páč kde prachy nejsou, ani smrt nebere.
          • skaven123
            ako dohady to su pekne, ale nieje to nic ine ako dohady a presne nimi vydavatelske domy masiruju verejnu mienku o ich stratenom zisku, maju to vycucane z prsta a kazdy im to berie ako kruty fakt. ked tvrdis o 100.000 nepredanych kopii...kolko ludi si po stiahnuti hru aj kupi? :)
            • MrSanta
              A kolik lidí si po stáhnutí hru nekoupí? Neznám žádná čísla, ale když se člověk podívá na nějaký ten warez torrent, tak to tam sviští o 106. Osobně znám lidi, kteří nemají o peníze nouzi, ale hry si stejně stáhnou z netu. Nepřijde jim to divný. Proč by měli platit za hru, když je tu jednoduchá možnost si jí stáhnout?
              Výše ušlého zisku, jak se nám jí snaží vnutit vydavatelské domy, je nadnesená, ale věřím, že nějaké ztráty tam jsou. Lidi jsou schopní si stahovat i GOG hry, které stojí maximálně 9,99 $ *7*. A to nemají žádnou DRMku, nejsou drahé, HW nároky jsou minimální a už jsou dávno prověřené dobou, takže člověk nekupuje zajíce v pytli (klasické výmluvy warezáků). Tam už snad ani ten argument s nemajetným studentem neobstojí.
              Nemůžu si pomoct. Věřím tomu, že warez scéna hernímu průmyslu škodí a škodí mu víc, než tupé DRM ochrany.
  • Jak dlouho si tohle zákazníci nechají líbit? Stejný problém má a může mát Assasins Creed (A vše od ubi s jejich super drm a mnohokrát vlastně se ukázlao, že i má). Stejně na tom bude i Crysis 2, které má takouto "ochranu", ale aby tam pořádně fungoval mp a nebyly bugy, to ne
  • hmm a lidi co za hru nedali ani korunu a stahli z piratebay tydle problemy nemaj..
  • Tfuj..a kudla sa mňa otvírá,pri prečítání názvu článku.Zrušil bych tuto ságu.Picovina na entou
    • Felczar
      Přesně tak, i když furt lepší než Zaklínač a podobné blbosti. *3*
      • Viď.Picoviny jak svině.Zaklínač ještě de..ale takovej Mass Defect je pořádná sračka ne?
    • Je vůbec něco do čeho nerejpeš *9*

      i když pořád lepší než devkar

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit