Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyjadreni pana Kobayashiho(producent) ohledne pripadne PC verze. "Right now, nothing's off the table yet, but if the PC users out there really are vocal about having this game, then we can definitely consider it."
  • léta zkušeností s herním odpadem mě ihned přesvědčilo, že tohle bude podle traileru jen další z nich..jen mi to připomělo gamesku "rune" která si pokračování a nebo alespon remake(třeba na source enginu) rozhodně zasloužila..do dnes ten bojový systém založený převážně na hráčových schopnostech, než stupidním levelování v takových hrách strašně chybí
  • Malleth
    Trailer vypadal celkem slušně. Je to snad poprvý co se někdo pokouší udělat lezení na obludy ve stylu Shadow of Colossus. Nicméně jsem ještě dost skeptický.
  • Zatím se toho nedá moc hodnotit, setting může vytadat ohraně, ale z toho se nedá soudit, že to bude špatná hra. Škoda, že je jen pro konzole.
  • Vyzera to ze to bude mat aj prvky Shadow of the Colossus (ako sa vydriapal na toho operenca na oblohe), skoda ze to nebude na PC. Vyzera to zaujimavo. CAPCOMu naozaj prajem nech mu to vyjde a je z toho dobra hra. Dead Rising 2 totizto nebol predajne ziadna bomba, Lost Planet 2 bol fail, nove DMC zatial vyzera tiez na fail, a Bionic Commando ci Dark Void ktorym robili vydavatela tiez dopadli na trhu biedne. CAPCOM potrebuje nejaku kvalitnu pecku ktora by ho postavila na nohy.
    • Tushan
      já přidám rezident evil 5 fail
      ale pořád mají street fighter 4 a marvel vs capcom a dalších x odnoží jedne a te same hry
  • Vy volové to bude pecka hra:)
  • jsem jedinej komu to připadá jako strašná splácanina? *1*
  • Vypadá to dobře, teď ještě jak se to bude hrát. Každopádně nadějný kousek.
  • Já v tom cítím propracovanější RPG.
  • Smrdi to kopii Skyrimu
    • miker17
      jak někdo muže kopirovat něco co ješte nevyšlo ? a jedine co ze skyrimu zname je pul min. vid a par obrázků
      • No jó, jenže v tomhle traileru je drak, v traileru na Skyrim také, takže je to jasný kopírování! *5*
        • Malleth
          Proč zrovna Skyrim?
          Já mam pocit, že draci jsou snad v každým fantasy RPG. Z posledních her (Demon's Souls, Dragon Age)
        • miker17
          aha to mě nenapadlo *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit