Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teeeeda ty mas SVOU vlastni PS3 ....mazec
  • Dík za připomenutí Zuřícího býka, jsem si teď vzpomněl, jak boží film/příběh to byl.
  • To co jste napsali zaznělo jako kdyby Rocky1,2,3,6 byli bečkové filmy, že vám hamba není !!!
    • ales.smutny
      Nene, ona čárka slouží k vyjmenování, ne spojení dvou termínů :) Na Rockyho 1 by si snad nikdo nedovolil sáhnout...a na šestku také ne:) A, že ve vašem seznamu není Ivan Drago je kruté!
      • Rocky 4 mě nějak nechytl za srdce ale špatný rozhodně není:-D ale je lepší než rocky 5 ten neměl ani vyjít
        • ales.smutny
          Tommy Gun byl skutečně...omyl...:)
  • Video navnadilo, kdyby hra stala 499Kc tak si ji na sve PS3 koupim, ale takhle bohuzel ne. Takhle bude muset zauradovat kamaraduv blesknuty XBOX.
  • Do ********* preco to nieje aj na PC? :(((((
      • Mopped
        Ticho, nebo nám zas budou konzolisti říkat ať si ps3 a x360 koupíme, když chceme hrát. Znáš je *4*
    • Asi proto, že by to tam bez gamepadu nešlo ovládat. Údery jsou směřovaný oběmi analogovými páčkami v kombinaci s vykrýváním a úhýbem (též analogy).
      Teda přenést ovládání by tam nějak šlo, ale vypadalo by to asi jako Rocky Legends na PS2, který u mě propadlo na celý čáře.
      • On je snad problém připojit gamepad k PC?
      • Tady bych problem nehledal, k pc mam kvuli pro evu pripojeny dual shock z ps2. Kdo by chtel, ten by si zahral..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit