Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    Práve mi napadol skvelý projekt na Kickstarter, výroba hajzelpapiera z donátorských peňazí....za 20 dolárov dostanete len servítky z 1 dolároviek, za 100 dolárov už jeden kotúčik, za 200 dvojvrstvový jemný a za 500 i preháňadlo k tomu. Ultimátny odznak 20tisíc bude japonská inteligentná WC misa chrliaca KS peniažky priamo na prdelu štedrého donátora..
    • http://www.youtube.com/watch?v=ZPXOvNKdvUw
  • Zlatej korporát *5*
  • smejki
    "Průběh vývoje adventury Broken Age od Double Fine jistě v budoucnu poslouží k sepsání nejedné případové studie jak by neměl probíhat vývoj hry zafinancované s pomocí komunity"
    To samý GODUS, kterej je teď, něčeho se přidržte, F2P na Androidu a, pozor překvapení, je to strašnej šit plnej mikrotransakcí. Fakt bych chtěl bejt backer. Zlatý Double Fine.
    • Keyz
      Strašný. Když na KS lezou šílenci co mají sice jméno ale neumí vůbec hospodařit, tak to dopadá jak to dopadá.... Pak výsledek je, že pouze kazí pověst dalším projektům na KS, kteří se snaží uspět... Takové cvoky by tam neměli již příště pouštět.
      • dokonalej příklad super kickstarteru je pro mě to nový Divinity - skvělá kampaň, spousta aktualit a věcí z vývoje, a na konci naprosto fantastická hra, která strčí do kapsy celej slavnej Wasteland 2... Lariani jsou pro mě borci a totální výherci KS poslední doby
    • Black_Hand
      tohle a spacebase zpusobilo, ze jsem nad DF zlomil hul. na Molyneuxem uz jsem ji zlomil uz davno. dnes je to jen idealista, co nic neumi dotahnout. takovej designer umim byt taky. kazdy koho nekdy lakal gamedesign dokaze vysolit na miste nekolik zajimavych napadu. to takova prace neni. na dungeon keepera si nevyskakuju, ale co prislo po fable? nema cenu mluvit.
    • Kedaro
      Godus jsem schválně zkusil, ono už z gameplaye to vypadalo příšerně. Jinak je to neskutečná sra.ka a Peter Molyneux je obyčejné h.vado.
    • maros.goc
      a to za Godus vyzbierali viac ako 500 000 dolarov ..to je svinstvo https://www.kickstarter.com/projects/22cans/project-godus
      • Snad jsi nečekal, že Molyneux vydá slibovanou hru ve funkčním stavu, a ještě k tomu včas. Ten člověk je mimo realitu, jak děcko, které chce postavit desetimetrový palác z písku, a nakonec udělá jen velkou hromadu a pár báboviček navrch.
      • smejki
        A měl být hotov před téměř dvěma roky (Jan 2013).
        A je pořád v Early Access na Steamu.
        A to za bratru 20 ojro. *1* (momentálně v 75% akci. Nekupujte to, radši skočte po hlavě do zdi.)
        • maros.goc
          to už ale fakt prestáva byť sranda :( ľutujem tých, ktorí na to skočia

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit