Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je velmi slušná herní doba! I předchozí Dreamfall zabral tak 12 hodin. A především v porovnání s Walking Dead nebo Wolf Among Us (kde 1 epizoda měla i 1 hodinu) je herní doba naprosto skvělá. Rozhodně přemýšlím o koupi, akorát je otázka, jestli se nevyplatí si počkat na všechny epizody.
  • Stejně to budou po vydání testovat hráči a zase vyjde řada patchů.
  • Juch! Konečně *14*
  • Jack1947
    Obrázek na ůvodní straně vypadá pěkně tak uvidíme co se z toho vyvrbí. Zvlášt když mají tolik času na jeednotlivou epizodu.
  • To to trvalo! Doufám, že první epizodu připomenou nějakým podrobným shrnutím, protože jsem už určitě spoustu věcí zapomněl. S delší herní dobou mě potěšili.
  • Hm tak to si konečně koupím a zahraju obojí najednou, ale počkám radši na recenzi, aby náhodou nechtěli vydat třetí polovinu *7*
    • Kdybys četl článek, tak víš, že je to druhý z pěti dílů.
      • no vzhledem k tomu co se dělo minulý rok tak Tornquistovi nevěřím, přiznám se nečetl, protože mě loni namíchlo jak se rozhodl že to vydá na chaptery nedlouho poté, co oznámili že to výjde v kuse tak je mi jedno kdy to dokončí a koupím až jako celek, to že příjdou o prachy že první díl už bude stará hra je jejich problém, tohle chování nehodlám tolerovat ani u crowdfundignu, respektive obzvlášť tam ne, nevím jak ty, ale já pamatuju kdy adventury byly v rozlišení 320x200 byly ručně kreslený a vycházely v kuse, i u Deponie mi vadilo že je na 3 díly a některý série mám kupovaný po sezonách, ale tenhle přístup mě u adventur štve, nehledě na to, že 90% toho, co vychází už dávno nejsou adventury ale vizuální novely *9* to i japonci umí vizuální novelu v kuse s kvalitním příběhem (a grafikou na úrovni let 96-8 ale to u vizuální novely nehraje roli)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit