Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ted by to chtelo aby to jeste vyslo i na Steamu :)
  • Hnisavec
    Najlepšie Star Wars hry boli: KotOR, Jedi Outcast, Jedi Academy a Republic Commando...obzvlášť posledné menované ma mrzí, že nikdy nevzniklo pokračovanie, dohral som to asi 5x
  • A co Jedi Knight II? Star Wars Racer jsem sice rozjel, ale byla to taková piplačka, že mít na gogu k dispozici funkční verzi by se mi taky líbilo. Imho jedna z nejzábavnějších závodních her vůbec.
    • C-BEAM
      mne Racer funguje na W7 vpohode iba v menu sú problémy s grafickými prvkami ale hra funguje bez problémov. Ale chcelo by to remake s podporou Riftu, nechápem prečo sa toho niekto nechytil (okrem toho divného pokusu na Kinect).
    • Jedi Knight II je na steamu, a funguje v poho. Zrovna hraju.
  • Doufám, že v další vlně přibude Rogue Squadron.
    • YES!!!
  • YO! :D Na tohle jsem čekal. Nostalgie se vrací :)
  • solomon.short
    vcera kdyz jsem to zjistil, tak mi malem vypadla celist. Jenze pak jsem si uvedomil ze bez joysticku se Alliance nedala hrat. A ted babo rad, co koupit? aby to bylo jak na XVA, tak na Elite, pripadne na Star Citizen (jestli nekdy vyjde)

    pozadavky: HOTAS, dobry grip, rotace v Z ose nebo pedaly (edit: preferoval bych pedaly)

    Poradi nekdo? predem diky
    • Já pořídil Defender Cobra M5 a jak na Aliance tak na Elite si to nemůžu vynachválit. Doporučuju podívat se do komentářů k joystickům třeba na CZC.
    • Saitek X52 nebo X52 pro je asi nejlepší volba. Sice je postarší, ale kvalitní a levný. Jsou ještě lepší modely a značky, jenomže ty jsou dobré spíš pro letecké simulátory, kde je preciznost alfa a omega.

      Pokud ale přes to byste chtěl něco HardCore, tak Saitek X55 a hlavně Thrustmaster HOTAS Warthog je top.
      Pedály taky Saitek a nebo kdyby jste opět zatoužil po něčem lepším, tak MFG Crosswind za cca 8000kč+poštovné.
      • solomon.short
        1) nevykej mi prosim :)
        2) o X52 jsem premyslel, i z toho duvodu ze k nemu jdou pripojit Saitek pedaly. Ze je starsi, nevadi, spis mam obavu, jestli onen povestny "gumovy"chod paky nebude vadit
        • Létal jsem s ním přes 5 let v kuse IL2:1946, FSX a DCS:World a fungoval báječně. Pokud by nebyl tah plynulý, tak stačí občas promazat a je po problémech.

          Jinak Saitek pedály se připojují zvlášť a jdou k jakémukoliv joysticku, protože se jedná o separátní zažízení.
    • star citizen vyjde ve stejnou dobu jako kingdom come deliverance (nikdy)
      • No. Elite: Dangerous sice už vyšel, ale také se nejedná o finální produkt. Stále je v něm mnoho věcí a funkcí nedodělaných a neopravených.
      • tomocz
        Proč by Kingdome Come nemělo vyjít? Už se to pěkně rýsuje. Jistě, původně slibovanej termín nestihnou, ale nemám důvod se obávat, že by to nedokončili. (Můj typ je tak 6-9 měsíců zpoždění)
        • co se rysuje? ta jedna vesnice co maji hotovou? *15* *15* *15* *15* *15*
          • neco si zjisti o vyvoji her, jebko...
            • takovou vesnici s nekolika postavičkami udela kdejakej moder v cryenginu za nekolik dni *15* *15* *15*
  • frag.ment
    Sakryš, kdybych měl pořádnej analogovej joystick, tak do toho hned jdu. Jak staré hry nemusím, tak X-Winga bych si dal.
    • Pokud by Vám stačila pouze páka+malá páčka na plyn, tak velmi dobrá volba cena/kvalita je Defender Cobra. Ale pod levnější model bych nešel. maximálně reinkarnace logitech extreme 3d pro, což je asi jediný joystick s potenciometrovými snímači, které vydrží déle, než 2 měsíce.
      • Ten som kedysi mal, môj prvý joy, neviem, či mi hajzli predali nejaký už reklamovaný alebo čo, ale mal od začiatku totálne rozhasené poťáky.... A ja blázen som si vtedy myslel, že v Sturmovikovi neviem pristávať, pretože som taký nešikovný -.-

        Tak či tak, v tejto cenovej hladine kúpiš thrustmaster t16000m, ktorý má Hall senzory a potenciálne veľmi vysokú životnosť. Sám na ňom lietam už 3 roky a stále je krásne presný ;)
        • Taky mám t16000m už dva roky a paráda. Jako novej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit