Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • red.eagle.792197
    Na tej hre ma najviac bavi skvely system progresu a levelovania postav. Zatial čo vo vačšine strielačiek mate len jeden blby tupy profil ktory si levelujete tu si levelujete svojich vojakov nezavisle na sebe a môžete ich mat aj 30.  Cheaterov je v tej hre len minimum ale su všetkym notoricky znami, pretože tvorcovia hry ich nebanuju, pretože o tvorcoch je zname že pred udelenim banu si najprv pozru vaš profil, ked vidia že mate nakupenych vela goldov skinov a pod. tak vam trvaly ban nedaju len dočasny na par dni. Čize trvale  bany  v tej hre dostavaju len cheateri čo do tej hry neinvestuju žiadne real Money.(čo je viditelne ked nemaju žiadne skiny a pod.)
  • Lukass

    Driv sem hodne hral,  nahraty kolem 70 hodin. 

    Nejvetsi problem byli hackeri,  to byl duvod proc sem hru opustil,  jinak je to zajimava hra,  dobry detaily a i mapy,  ale zabiji to F2P model hackeri a nevybalancovany zbrane,  tanky atd. 

  • Matyas39

    Tohle se řádí k mnoha F2P (P2W) blbostem. Na začátku to vypadá vyrovnaně a v pořádku, ale získat další vybavení trvá nehorázně dlouho a hra se mění v tupý grind.

    • Morlang

      Jak říkáš, nejdřív to vypadá zajímavě, velká bojiště, nepřítel může být kdekoliv, ale pak tě začnou likvidovat tanky a snajpři.

    • Jack1947

      Nemá to tak 99% P2W her ?

      • Matyas39

        Já jenom, že tahle se často označuje jako dobrá.

        • Jack1947

          Tak dobrá no asi jim to vydělává spousta peněz... Jinak to bude ztráta času.

          • Matyas39

            Zkoušel jsem, mohu potvrdit ztrátu svého času.

            • Jack1947

              Já to snad měl i instlé ale včas odintnul hehe a měl jsem recht😉

  • Když jsem to hrál naposledy, tak to nejprve pár misí bylo strašně fajn, točilo se několik menších map a strany byly vyrovnané, jen pěchota + jeepy. Pak mi to ale napsalo, že jsem dosáhl vyšší úrovně a už jsem měl velké bitvy, kde jsem byl jako voják s puškou, ale všude okolo jezdily tanky a protitankové zbraně byly šíleně drahé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit