Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1. kulturni vitezstvi uz v Civ 5 GK je
    2. namorni lod je neco jako vzdusne letadlo?
    3. "Caravela" je proste "karavela"
    4. industrialni vek uz v Civ 5 GK je
    5. "zazraky" jsou "divy"
  • Pokud vas bavi CiV, tak doporucuju nainstalovat Civ V Unofficial Patch a Enhanced Mod. Jsou verze jak na vanillu, tak na GK datadisk.
  • Kulturní vítězství jsem už měl v původní hře. Tak to jsem rád, že ho v datadisku jen tak nezruší... *4*
  • Paulcz
    3D krása.. to už je snad lepší ikonická grafika z jedničky
  • smejki
    Kulturní vítězství? Tuhle jsem uprostřed Německa chytil Holky z naší školky. Bejt Němcem, zdrhám až k Loiře.
  • Drakens
    Nu co naděláme..strategii málo tak přikupíme...Snad alespoň to oživení diplomacie bude...
  • "umožní kulturní vítězství "

    Nepostrehol som žeby doteraz umožnené nebolo *1*
  • Pro mě Civilizace skončila dvojkou s datadisky. Dodne ji občas hraji a na přehledné izo nic nemá. Jednoduchá pravidla a hlavně přehlednost.
    • Tak to mas blbe , trojka byla super , ctyrka ze vsech dilu asi nejlepsi , a na petku sem si celkem taky zvykl . Nesmis byt takova konzerva svet se proste meni :)
      • A proč bych se měl já měnit s ním? Nejsem plastelína ovce.
        btw čtyřka nemá s dvojkou nic společného alko, možná tak název
        • No me je 33 zacinal jsem nekdy mozna ve 12-14 letech s civkou 1 , PC jeste zdaleka nebyly v kazde domacnosti .... No a proste tak jak starnes a meni se svet kolem tebe a pokud nechces byt starej morous , ktery bude tvrdit , ze "kdysi bylo lip" , musis byt otevreny novym vecem tak jsem to myslel.
          Hlavne treba rozdil mezi civ 4 a 5 treba to , ze muzes mit jenom jednu jednotku na policku coz skvele povysuje taktiku a klade duraz na druh jednotek je prijemna zmena. Toz tak nejak jsem to myslel :)
          • já skončil s čtyřkou, 5 je na mne moc zjednodušená a okleštěná (ale ten nápad s hex a víc jednotek na poli se mi líbil)
    • Coffin.Corner
      To měla trojka taky.
      • Čtyřka též.
  • Crusader kings 2 old gods dlc
    Rome 2 total war
    A civilization V dlc
    To je hruza proste furt dokola jen čekat a čekat
  • TheGGG
    Takže budeme moci postavit hollywood a utlouct naší kultůrou ostatní národy?
    • A Justin Bieber bude superzbraň místo atomovky! *5*
    • Ted nevim jestli se mam smat nebo brečet *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit