Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Clovek co se v podcastu obouva do ceskych vyvojaru, ze nedelaji indie a alternativni hry vleze do postele s nejvic mainstream mediem s mainstream poradem? Ze me to neprekvapuje...
    • Splácení hypotéky alternativní není, to je zcela mainstreamové. *3*
    • Jestli narazis na tu debatu z podcastu tak Grygar jim vycital, ze jsou nudni v prezentaci svych her. To mi taky prislo zbytecne pres caru, ne kazdy je showman... Ale o indie alternative nebyla rec. A dulezite je, ze v tom mainstream mediu a poradu mi mainstreamovy neprijde ani trochu. Skoro se bojim, co vyberu her jako Firewatch budou rikat codkari, kterych asi nebude malo mezi divaky Streamu... Ale za me tedy palec nahoru, osveta je dulezita. No a co, ze ji provozuje v mainstreamu? Vzdyt i Games je mainstreamova stranka, zadny underground. Ty budes ten, kdo si na biti psa hul vzdycky najde, vid? *3*
  • lepší, a prej že se nemá hejtovat :P :D
  • Je to nespisovné, ale netahá to za uši, minule mi přišla tlačená, tady zněla přirozeně. Kamera mi v prvním díle nevadila tolik jako některým, ale tohle bylo uznávám lepší. Rozhodně krok kupředu, takže jen houšť!
  • Od druhého dílu se seriál znatelně vylepšil.
    • http://i.lvme.me/98p4xfl.jpg
      • Mato1987
        Perfektný film a zároveň si trafil klinček po hlavičke.
  • Skoda, ze mi Stream ze zahadnych duvodu nefunguje.

    Pozdejsi upload na jinou stranku by mozny nebyl?
    • ze ty mas taky adblock *5*
      • Mam mno.

        Problem je tedy v adblocku? Nu, holt se na to video nepodivam.
        • ucho
          nevěš hlavu, je to i na youtube: http://youtu.be/oHg5SJYRHA0
  • Draken69CZ
    Myslím že ještě pár dílů a bude to opravdu hodně dobrý *5*
  • krátké, trapné a povrchní, ale jinak fajn
    • To už se tu řešilo minule, pro lidi co o hry moc nezavadí je to ideální.
  • Hej, co to tu békáš ty cype?! *1* *1* Super!
    • ringmancz
      spíš tam měl být Petr a říct čížku nebo cajzle
  • BoB.2
    Rychlé a stručné, akorát ta nespisovná čeština je opravdu divná.
    • Oproti minulému dílu se to dost zlepšilo.
    • Taky mi to tam vadí.

      Jinak bych chtěl pochválit redakci, která si bere připomínky k srdci a snaží se přizpůsobit čtenářům. Až mě chvíli mrzelo, kolik kritiky se v poslední době sneslo na jejich hlavu.

      Např. v posledním gamesplayi bylo vidět, že se na hru opravdu připravili. Video bylo protkáno hromadou informací a výborný nápad byl i s doplňujícími artworky. Ze začátku se cítili trochu nesví před komunitou, ale ani jsem se nedivil... No, stejně jako někdy přichází kritika, je ale potřeba i pochválit za dobrou práci.

      Takže neslevte ze svého snažení a snažte se nabídnout stále něco navíc ve svém obahu. Držím vám palce.

      PS: V dnešní době dává publikum (beru to podle svého okolí) přednost videoobsahu před psanou formou - možná věc k zamyšlení, kam investovat čas a kudy se ubírat. Osobně bych uvítal třeba gamesplaye AAA her (něco jako první dojmy) v den vydání, více videorecenzí od Lukáše, atp...
    • Draken69CZ
      Ta je přeci freecoolin
  • Jack1947
    Velká gratulace že i ve všech těch gamesplejích, retro a fightclub, tea club ( club bůhvíco ještě) vám zbyl čas na dělání vlastního streamu, i kdybych na to nekoukal můžu říct že jste borci. Fakt je vidět že vám hodně záleží na svých čtenářích a to je jedině dobře jen tak dál.

    Kurna, ale toto žluté co na mně vyskakuje už mně pěkně štvě, kde že je ten skript at se toho můžu zbavit?

    Jo a řitolezci a proletáři.nasekejte mínuska protože já to vždy narozdíl od vás myslím ze srdce.
    Nic z toho nemám že chválím redakci OPRAVDU ne!!

    Zajímavé, příště napíšu nějaký kritičtější komentář a uvidíme jestli se nejedná jen o mojí osobu a tudíž mínuska jsou bezpředmětná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit