Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě můžu dodat jako krok kupředu vestavěný reproduktor, který se náramně hodí při poslechnutí konverzací (třeba GTAV) kde se konverzace jinak slévají s ostatním zvukem při výstupu z TV.
    Jinak vidím spíše zápory než klady. *1*
  • Stejně je to naprd vezmu ovladač z PS4 že si zapnu PS3 a nakonec si zapnu oboje ?
    • Ovšem, že ne. Před chvílí j sem to zkoušel a PS3 tlačítkem PS na Dualshoku 4 nezapneš. PS3 zapneš manuálně a po dobu, kdy je PS3 aktivní PS4 na ten ovladač nereaguje.
      • frag.ment
        Aspoň že to tak dobře pořešili.. Já mám k PS3 připojenej DS3 a k PS4 origo DS4 a nevím, proč bych to měl přehazovat. Zase tak moc místa ovladče nezaberou a poležený pod televizí nijak nevadí. Je to využitelný snad jen pro ty, kdo nemají dva ovladače na PS3..
        • A pro lidi, kteří nemají rádi Dualshock 3. Nestydím se říct, že si myslím, že je to dost mizerný ovladač. Zato Dualhock 4 se mi moc líbí nejraději bych s ním hrál všechno.
  • N0isy
    Too late. PS4 už je doma. *15*
    • Není to spíš pro lidi, kteří používají obě konzole, ale nechtějí pořád měnit ovladače?
      • On chěl jen zamachrovat, že má PS4 a že to co říká nedává žádný smysl, to mu nevadí.
  • Jack1947
    Výborně, i když tak nějak nechápu k čemu to je dobré... abych si připadal že hraju na PS4? když na něm není moc co hrát. *3*
    • Já používám obě PS3 i PS4, takže je to výborné.
    • *1* No třeba k tomu , že DS4 nahradíš dosloužilý PS3 ovladač ? ... Ale tak to bohužel stejně nefunguje :(
      • Jack1947
        Takže k ničemu. *7*
  • ataman329
    ahojte mám related otázku, týkajúcu sa ale PCčka. kúpil som si k nemu nový Xbox one ovládač. je možné ho s PCčkom prepojiť bezdrôtovo? existuje na to nejaký bluetooth receiver? alebo som odkázaný na kábel. ďakujem za relevantné odpovede.
    • wizaard
      Ne, lze pouze kabelem (jakýkoliv obyčejný micro-USB). Ale třeba v budoucnu MS zase udělá adaptér jako pro Xbox 360.
    • Relevantně ti odpovím : DualShock 4 jsem si narozdíl od PS4 již koupil a bezdrátově funguje i na mém PC , dokonce funguje jako plnohodnotný X360 ovladač ....
      • a to vali prez xinput a nebo prez directinput a tim padem neni podporovanej a nebo spatne vestinou her a musi se pouzivat wrappery atd. na simulovani x360 padu ?
  • ringmancz
    Aleš používá kabelek?
    • Draken69CZ
      Kluci z games bez kabelek nevylejzaj mezi lidi
    • ringmancz
      k těm funkcím. vibrace ani sixaxis stejně nepoužívám a pro vypnutí hry bych si zapl trojku. ale nevím, jestli lepší tvar stojí za horší výdrž a tu cenu
      • Nestojí .... Držím teď v jedné ruce ten bumerang a v druhé Dualshock 3 .... ergonomie nového ovladače = 0 , lesklé plochy u tlačítek a d-padu ; nepovedené hříbky které sice mají prohlubeň , ale asi jako kdyby jsi k starému nalepil vodovodní těsnící kroužky ; baterie vydrží cca 6 hodin i když DS4 nesvítí - tragédie a bída s nouzí . Starý Dualshock měl duši , tohle je slepenec .....
        • wizaard
          DS4 mi přišel jako fajn ovladač. Sice nedám na starý DualShock (1, 2, 3) dopustit, protože to pro mě bylo skvělé dospívání s PSX a dodnes i jako fanoušek Xbox na přítelkyni křičím "to uděláš trojúhelníkem".

          Ale k tématu: tvar DS4 je lepší než DS3, má rozhodně lepší triggery. Nicméně nelíbí se mi (jaksi) vroubkovaný povrch, lesklé plochy kolem tlačítek jsou nepraktické, kloboučky ještě jdou, ale zásadní chyba je ta výdrž, to se opravdu nepovedlo. Ale jinak mi DS4 přijde jako krok vpřed než vzad.
    • *1* Jéje a kolik .....
  • Nechme stranou ergonomii i chabou výdrž nového ovladače - PS3 stále nerozumí stisku PS tlačítka na DualShocku 4 a tím je řečeno absolutně vše - o žádnou náhradu se nejedná ! Stejně jako na kabelu .
    Bohužel pro plnohodnotné ovládání PS3 budete stále potřebovat Dualsdshock 3 a DS4 vám tak bude pouze suplovat chybějící druhý ovladač :( .

    Hmmm a nedetekuje náhodou jako obecný ovladač nyní PS3 i další bluetooth ovladače (tím by byl osud DS4 na PS3 už zpečetěn ) ?

    Ví někdo něco nového ohledně oficiálních Sony ovladačů DS4 pro PC ... Od velkohubého prohlášení zatím ticho po pěšině ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit