Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gulivera84

    Počkej melanž v Duně voni po skořici?! To jako fakt?  

    • Na pokyn vévody se dalo do pohybu služebnictvo a začalo přinášet talíře s jídlem na stůl – opečený pouštní zajíc s hřibovou omáčkou, diplomatický sirián, chukka pod sklem, káva s melanží (nad stolem se vznesla ostrá skořicová vůně), pravý potaoie podávaný s jiskřivým caladanským vínem.

      • Derp_1337

        Myslím si, že to Gulivera myslel sarkasticky. Prakticky každý, kdo četl knížky, ví, že Melanž voní jako skořice. 😇

        • Gulivera84

          Ne....myslel sem to važně..., toto sem teda nejak vytesnil, to mi teda uniklo, a to sem prvni knizku cetl opravdu hodnekrat....ale uplne to ted prome meni obraz toho sveta, nesnasim skorici....!!!

          • Derp_1337

            Tak vůně je jedna věc. Druhá je chuť. Ta chuť je prý pokaždé trochu jiná.

          • skorice je v pohode, lekorice je blivajz

            • Nesahej mi na pendrek!

  • erasser

    Už týden vkuse Dunu pařím, za mě asi nejlepší RTS, co jsem kdy hrál. Zpočátku člověka může zarazit celkem velké množství druhů komodit, ale já mám IQ tykve a stejně jsem to celkem rychle ve vší komplexitě pochopil, takže se toho nebojte :).

    • A nechybí tam ta příběhová kampaň?

      • kostejnesmrtelny

        On se na to ten gameplay moc nehodí. Je to opravdu spíš 4X v realtimu,
        než klasická "akční" RTS podle střihu Starcraft (nebo Duna :-)).

        Napadlo by tě snad hrát Civku hnanou příběhem? Nějak by to asi šlo, pokud bys měl opravdu hodně času, ale stejně bys eventuelně skončil u něčeho, co by nejspíš vypadalo právě jako ten Conquest, co tu je.

        • S tím souhlasím. Otázkou by možná mělo být, do jaké míry je tam možné vytvářet vlastní příběhy a roleplayovat. Určitě to nemá ambice cílit na úroveň Crusader Kings série (a je to taky dost jiná hra), ale Duna je svět, ke kterému se hodí si s tím aspoň trochu pohrát.

          • twicer

            vytváření vlastních příběhů a roleplayování nemůže být vůbec řeč, každý národ se hraje a specializuje na něco jiného a je to rozhodně pohlcující řešení různých situací a událostí, ale co se týče tématu, mohlo by se na to navléknout i generické scifi a fungovalo by to stejně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit