Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemohli by to radsej vydat pre anroid? Na mobile by som si nejaky old school dungeon rad zahral. Existuje vobec nieco take? Uz dlho lovim na play store, zatial bez uspechu. Dik za tipy.
    • http://www.forum.velkejchytrak.cz/viewtopic.php?f=32&t=3150&sid=1db8e55e7302b99acfcd977344775f44
  • No a jeste k tomu je to od ceskych tvurcu... viz CREDITS.
    • Presnejsie sme traja slovaci a american
  • Mě ta grafika připomíná: Prokletí Eridenu. A to není moc pěkná vzpomínka....brrrrrrrrr.
  • Pokud to je zdarma tak v tom nevidim sebemensi problém, ta hra se zaradila tam kam patri a je to v poradku, ne jako plno podobných za které chteji v nedodelanem stavu 9.99e..
  • Grafika podľa mňa príjemne oslavuje staršie, ručne pixel-by-pixel tvorené dungeony.
    Aj vzľadom na hudbu a ostatné efekty, hru beriem práve ako hold starinkám, na ktoré sa nezabúda a aj keď sme dnes zvyknutý na FHD superprešpikované visuálne ohňostroje, aj táto hra má svoj potenciál na Desure, Kickstarteri a neskôr možno aj na Steame. Nie je všetko čo sa bliští, je zlato.
    Niekedy aj hra čo na prvý pohľad pôsobí ako "co je moc, to je moc" môže byť príjemnou hrou.
  • ale tak co je moc to je moc, to kreslilo nejake šestilete postižene dite na vytvarce? ne dekuji.
    • Tak hrozne mi to neprijde.
      A videl jsem vytvarne horsi hry na steamu za 5e.
      Ty bys pravdepodobne uz mel problem koupit game maker *4* .
      Tak snadne vytvorit hru neni.
      I sebehorsi hra je kus umeni,zvlast kdyz to dela jedinec.

      A mimochodem Gamelyn Games is an award winning board game publishing company based out of Queen Creek, Arizona .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit