Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud si dobře vzpomínám, Orb & Oracle nebyl remaster, ale nevydaný druhý díl Dungeon Lords, byly z něj i celkem pěkné screenshoty. Bradley se nepodílel na sérii Wizardry, ale byl ve druhé polovině jejím hlavním autorem (scénárostou, designérem, programátorem) včetně 6. a 7. dílu. Podle mě by Bradley neměl blbnout s remasterama, jít na kickstarter a udělat velkou hardcore RPG. Umí to rozhodně líp než současná BioWare/Obsidian parta, jen peněz se mu nedostává. Dungeon Lords jsou podle mě dobrá hra, ale to je samozřejmě věcí názoru.
  • yenda1
    Jak už to kdosi psal. Ať udělají nějaké pokračování Wizards and Wariors. Nedávno jsem to zkoušel rozehrát a dost mi to padalo. A je to opravdu jedna z top her na hrdiny co jsem měl možnost vyzkoušet.
    Z toho psaní sem na ní zase dostal slinu.....
  • To se sakra tesim
  • Todle podle me uz jednou v nejaky special edition vyslo.

    2x sem to rozehral, 2x nedohral. Je to prazdnej, nudnej svet.

    Kdyby radsi udelali remake Wizards and Warriors, jednoho z nejlepsich RPG vsech dob.
    • Wizards and Warriors bolo fajn, ale nie je to typ hry ktorej by som chcel vidieť remake... niektoré RPG by mali ostať tak ako sú :P tak ako by som napr. nechcel vidieť remake Gothic 1 alebo tak...

      Ale toto môže byť dobré, dávam tomu šancu. Ak dotiahnú ten prázdny svet a bugy, bude to super, lebo kopa vecí sa mi tam páčila...
  • MrSanta
    Originál zas tak mizernej nebyl. Samozřejmě spousty bugů a nedodělků, ale jestli to teďko odladí, tak to je jistá koupě.
  • 3x jsem to dohral takze to bylo dobry skoda jen tech bugu a nedotazenejch veci na novou verzi si rad pockam
  • Mám radost, už originál se mi dost líbil. Snad to tentokrát dotáhnou do konce.
    • Přesně tak, byla (je) to dobrá hra a hlavně v kooperaci je úžasná, protože takovejch her moc není. Jen kdyby neměla šílený množství bugů. Kvůli tomu sme to s kámošem nedohráli. Singl se asi dal (nevím byla to kámošova hra ale možná ji dohrál) ale multiplayer měli nedodělanej a když se uložil postup, bylo hotovo. Přestalo si to pamatovat splněný úkoly ale splněný byly, takže už se nedaly splnit znova. Snad se tahle verze vydaří, těším se.
      • Presne ako vravíš, najkrajšie bugy boli ked sme vychadzali traja z dracej siene (alebo palaca, uz si nepametam meno) a spawnovalo nas to vsetkych na sebe, treti bol samozrejme vrasteny do strechy budovyy, pripadne ak sme boli styria treti bol vrasteny a stvrty sa objavil v oblasti s drakmi. Ale inak bola ta RPG vynikajuca, otvaranie zamkov, spelly, vsetko bolo uplne super, niekolko krat sme ju hrali stale odznova. Dokonca mam aj original, ale neviem kde *7*
    • MagicWalker
      Originál je skrýtý klenot!
      • No "klenot" me se to libilo ale nedohral sem to kvuli bugu, kdy se NPC nejak zapomnelo obevit a tim sem skoncil a od zacatku se me to hrat nechtelo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit