Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V posledních několika letech mi přijde přezombíkováno. Z toho důvodu se ke každé zombie hře stavím s nedůvěrou. Téma mrtváků mě moc nebere. ALE... ale DyingLight vypadá vážně dobře. Alespoň z toho co jsem měl možnost vidět. Má to šťávu. Jsem zvědav jaké to bude mít další ohlasy a možná neodolám a koupím *2*
  • Jo, zaujalo mě to. *4* Ne že bych z toho byl nějak odvařenej, ale jeví se mi to jako zajímavý mix Mirror's Edge a survival horroru. A navíc, kde jinde můžu zombákům běhat po hlavách? *1*

    Budu vše nadále z povzdálí sledovat a v pravou chvíli se rozhodnu. *3*
  • Jack1947
    Urcite, mne to zajima jak to zvladnou to plynule, prolinani dne a noci. (Dead v tomhle nebyl, az tak dobry).
  • ruthan
    Vypada to uplne stejne, jako Dead Island, tomu, ze hrdina je schopen konecne preskocit metr vysokej plot, parkur opravdu nenazyvam.
    To prostredi vypada zase genericky a nezazivne a vsadil bych se ze tam nebude zadny zajimavy lore a questy, proste dalsi takova napulzbytecna zombie hra s trochu lepsim ovladanim je ponekud malo.
    • On ten parkour už začíná bejt otravnej...
      • Stormangels
        Jen závidíš že ten parkour neumíš :-)
      • zdeeneek
        Zase je lepsi mit volnost pohybu, nez tam pobyhat umele vytvorenym koridorem - aspon pro me.
        • zdeeneek
          Omg - pobihat. *1*
    • zdeeneek
      A toho jak tam leze a skace po baracich sis nevsiml?
    • Dead Island byla nezáživná stereotypní nuda, tohle rozhodně vypadá lépe, nebo to zatím alespoň tak zní.
  • Inquisitor
    Mirrors Edge se zombíkama? Proč ne. I když už jsou lidi zombíkama přežraný, tak mě baví pořád a tohle to trošku oživí. Přeci jenom se to bude hrát trošku jinym stylem. Vypadá to zábavně.
  • Co mate se skriptama, hl byl take jeden velky skript a byla to vyborna hra... (narozdil od bfh etc).

    Ti zombici mi trochu pripominaji cloveka v I, Legend. Az na to, ze tem se pri vyskytu na Slunci zacala varit kuze kvuli UV...

    Jinak to vypada dobre.
    • GlaDOS
      V Já, legenda nebyli zombíci, ale upíři. To jen filmaři to co nejvíc otočili, aby to vyhovovalo Hollywoodu.
      • Navíc byli nechutně digitální...
      • No, popravde radsi geneticky zmutovany zombiky nez nesmyslny upiry.
  • Tak jsem fakt zvedav. Podle gameplaye se mi ani nechce verit ze to nebude jenom naskriptovany koridor. Fakt to budou otevrene mapy? Vite to nekdo?
    Pokud jo pak pred interaktivitou prostredi smekam. Jestli bude takova jak na ukazce.
  • Tak na toto se těším, stejně tak na Hellraid.
  • Vypada to dost dobre. I kdyz mnozi uz maji zombiku plny zuby, tak me zombie hry posledni cca 4 roky uspesne mijely - takze presycenost timhle zanrem mi nehrozi. Docela se na hru tesim, jedinym rebusem tak pro me bude, na kterou platformu hru nakonec koupit.
    • Tak s tím si nemusím lámat hlavu... 1, PC pro lepší grafiku 2. PC pro levnější cenu :)
  • Mart9
    Na podobných 1st person hrách mi vadí, že před něčím utíkám a nemůžu se ohlédnout za sebe. Tady mi stačilo video a ten skličující pocit, kdy nevím, co je za mnou, byl hodně výrazný. Přitom v reálu člověk běží a může na sekundu natočit hlavu a alespoň periferně zkontrolovat situaci. Nějaké tlačítko na podobné otočení hlavy by se hodilo.
    • Over-Lord
      Dokoukal jsi to? V čase 11:03 se podívá při běhu za sebe.
      • Mart9
        No dokoukal jsem to až po tom, co jsem to napsal *7*
        Každopádně je super, že na něco takového mysleli!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit