Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Zábavný článek *1* Třetí větu jsem musela číst asi čtyřikrát, abych pochopila, o co všechno v ní jde. Čtveřice pěti moderátorů a merchdesignové stánky tomu pak nasadily korunu. Ale asi to v těch Svitavách fakt byla jízda, když je autor nemůže dostat z hlavy a zmiňuje je v každém druhém odstavci.

    Jen ryju, neber si to osobně, Dominiku *3*
    • Strike
      Ahoj a díky za přečtení :).

      Ad třetí věta) Přiznávám, je to trošku oříšek. Přemýšlel jsem, jestli to více neoddělit jednotlivými větami pro pohodlnější čtení, ale nakonec padla volba ponechat vcelku.

      Komentátoři čtveřice / pětice. Ještě jsme doplňovali Herdyna jako páteho, který původně chyběl, proto ta chybka. Díky za upozornění.

      Jinak komentátory ve článku zmiňuji pouze 2x *3*. Musím však přiznat, že jejich výkon mě opravdu potěšil a častokrát i pobavil. Zvlášť v momentech, kdy už jsem jim ani nerozuměl díky jejich rychlosti (slovenština).
  • Svitavy, město gamingu *1*
  • Proč takový časový skluz s vydáním článku? To je skoro měsíc :)
    • Strike
      To víš Vánoce, Silvestr, práce a redakční kolečko. Toť důvod *3*
  • To je sice pravda, že tento faktor je hlavní, ale že by místo bylo úplně jedno není pravda ani trochu. Správný výběr místa je také hodně důležitý, aspoň po stránce nějaké návštěvnosti. Ano skalní fandové jsou schopni přijet kamkoliv, ale konání v některém z velkých měst a hlavně v Praze by návštěvnost rapidně zvýšila, protože čím více lidí žijících v dané lokalitě a její blízkosti, tím více potencionálních návštěvníků a vsadím se, že například v té Praze žije více lidí co by přišli konat se to v Praze než lidí co tam ve skutečnosti přijde. Prostě je spousta lidí co by přišla mít to blízko domova, ale za cestu někam dál jim to zase nestojí a takových to lidí bych řekl, že v Praze budou stovky i tisíce. A taky do Prahy se dostanete odkudkoliv úplně v pohodě, ale do Svitav se odkudkoliv tak vpohodě nedostanete. Což je další faktor úspěšnosti, protože čím lepší přístupnost místa tím větší pravděpodobnost, že přijedou lidé z větší dálky, protože jet vlakem 30min nebo hodinu už je fuk, ale jestli jet jedním vlakem nebo 3x přestupovat je také dost velký rozdíl.
    • Praha, Praha, v Praze, do Prahy, Praha, Praha ... pan je asi z Prahyyyy.
    • No zase Svitavy jsou relativně uprostřed ČR.
      • + Z Brna jede přímej vlak a z Prahy ti teoreticky stačí jeden přestup.
        • Svitavy jsou jednu zastávku od České Třebové, která v podstatě spojuje Olomouc, Brno, Pardubice a Prahu a to přímo.
          • Jo dobrý já jen říkám, že jakékoliv velké město by tomu rapidně zvýšilo návštěvnost a Praha zejména. Ano většinou by to byly děti 12-15, který se do Svitav nemají jak dostat, ale tak i to jsou fanoušci a peníze navíc, které by pomohly zlepšit úroveň celé akce i finanční odměny jak pro tým HITPOINT, tak pro hráče. Protože čím více lidí, tím více sponzorů to bude zajímat a co si budem říkat, ale v téhle oblasti dělají největší tržby děti s peněženkami rodičů.
            • z
            • Tak do Prahé bych už s principu nejel.
            • "ale v téhle oblasti dělají největší tržby děti s peněženkami rodičů."
              Jsem rád že to někdo vypálil.
      • Neříkám, že je to nejhorší místo pro konání, jen to, že existují mnohem lepší místa.
  • Jack1947
    Jo o svitavách jsem myslím slyšel, není to jedno kde se to děje? hlavní je že vůbec nějaká esport klání se na území čr vůbec dějou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit