Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je určitě dobré rozšířit si obzor i o takové chujoviny co si konzolisti můžou nechat na trapárně formátu WiiU, ale já bych se radši nahypoval u E3 preview XCOMu.
  • R.a.z.i.e.l
    To opravdu nenávidím... uvidím něco, co mě fakt zaujme, tak hned prolítnu obrázky a začnu to chtít a pak najednou... WiiU only, no PC... *16*
    • kdyby vydávali všecko i na PC tak neni žádnej důvod kupovat si konzole... to je podle mě příčina toho proč je GoW 2 a 3 XBox only - 1. díl vydaj a všichni (i PCčkáři) ho milujou a to že další dva super díli vyddaj jen na xbox je způsob přinutit lidi si tu konzoli koupit
      • KutilTim
        A bohužel se najde vždy dost idi*tů, kteří nakonec onu konzoli skutečně koupí... A pak jsme tam, kde jsme dnes. *9*
      • GoW je většině hráčů na PC k smíchu, tady se totiž 3D akce skutečně dají ovládat...
  • Vzhledem k tomu že Platinum Games zatím ještě nikdy žádnou špatnou hru nevidali (každá jejich doposud vydaná hra, zatím vždy byla kandidát na hru roku), tak je to asi první záležitost, která by mě donutila koupit Wii U.
    • Ale co máš proti písmenku ypsilon?? :(
  • nádhera *8* *8* *8* myslím že tohle bude jeden z titulů jako Splosion man na XBox 360 - konzoli si kvůli tomu nekoupim ale kdybych jí měl tak si to koupim
  • Proč se na hlavní stránce zobrazuje článek celej?
    • zipp
      Já vidím teda jen první odstavec.
      • Já taky :) Ale v době zvěřejnění článku tu byl vidět celej článek ;)
        • smejki
          potvrzuji. na druhou stranu to byla tak evidentní chyba, že bylo zbytečné na ni upozorňovat
          • Tak nějakou chvíli to tu s tou chybou bylo, tak sem upozornil :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit