Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Metro 2033, spolecne s assassin creed, byly pro mne prekvapenim posledni dekady.
  • Ať si říká kdo chce co chce, tohle bude pecka :-P
  • " mnoha lety vyšla série fotografií z podzemek. Byly v ní vyfocené stanice metra z velkých měst, od klaustrofobních londýnských koridorů až po barevné haly v Ulanbátaru. Jednoduchým porovnáním architektury z různých končin bylo jasné, že stanice metra v zemích bývalého Sovětského svazu jsou těmi nejprostornějšími na celém světě – komunista prostě kopal a budoval velké věci" - Nevíte kde je ta série fotografií? Díky...
  • " mnoha lety vyšla série fotografií z podzemek. Byly v ní vyfocené stanice metra z velkých měst, od klaustrofobních londýnských koridorů až po barevné haly v Ulanbátaru. Jednoduchým porovnáním architektury z různých končin bylo jasné, že stanice metra v zemích bývalého Sovětského svazu jsou těmi nejprostornějšími na celém světě – komunista prostě kopal a budoval velké věci" - Nevíte kde je ta série fotografií? Díky...
  • Panove, prozatim doporucuju Dayz http://youtu.be/0hRQ3vFkh_c
    • souhlas :)
  • Už Metro 2033 bylo příliš akční, nerealistické. V porovnání s The Last of Us si pánové v metru žijou jako by se nechumelilo. No a příběh je úplná slátanina,- jak se tam vůbec dostaly všechny ty monstra, snad mi nechcou tvrdit že zmutovaly z lidí, to jako že mi za dvacet let v ozářeném prostředí narostou křídla?, -a lidský nepřítel -náckové -humor ??? Graficka je nádherná, o tom žádná, ale za cenu toho, že je to těžký koridor, což se v tunelu ještě dá pochopit, ale ty venkovní lokace byly tragické. Kdyby se alespoň mezi stanicemi dalo volně pohybovat.
    *9* *9* *9*
    • Hra je Hra, ale to co je lepší je kniha. To není akce, ale myšlenka o tom jak by se lidé chovali, kdyby jim hrozilo vyhlazení. O tom je kniha a hra je jen slabý odvar. Jinak to nejsou zmutovaní lidé, ale zvířata. V knize je to naznačeno lépe. Jo a mutace jsou ve hrách a literatuře přehnané, ale v okolí Černobylu není raioaktivita srovnatelná s tou po jaderném armagedonu.
    • Mother_of_god
      Rozhodne by som Ti odporúčil si prečítať obidve knihy od Dimitrija a potom by si otrošku viac chápal hru. Hra sa síce uberá totálne iným smerom, ale viac pochopíš rôzne detaily, ako sú napr. otázky Tebou položené. Tak isto by si viac spoznal osobnosť Arťoma :)

      A k tým náckom, verím že ak by sa niečo podobné stalo, určite by sa neonacisty a boh vie aké "kulty" hlásali k moci, každý z nich by to chcel využiť. Takže to trošku dáva zmysel o tom, prečo sú tam tie frakcie.
    • to je jak kdybys řekl že jsi nepochopil nějaký dobrý film...prostě na takovéto hry nejsi vyspělý *7*
    • Menorri
      Metro nikdy nebylo o nějaké akci či super grafice...je to především o příběhu, který opravdu není slátaninou když to někdo pochopí (nebo chce pochopit)....ohledně toho záření by ses velmi divil co by to dokázalo za takovou dobu .....nehledě na to že vše co tam zabíjíš je zmutované zvířena, která se před výbuchem asi opravdu nešla schovat do Metra...a poté co vše ustalo vycítily v lidech kořist a nepřítele.....příběh je víc než si myslí ale to by jsi to musel i hrat (podle toho co říkáš to tak totiž nevypadá)....abych se vrátil...hra je hlavně o stilizaci a pocitech ze situace ...žádná akce u čehož se bojím u Last Light protože všechny obrázky a screeny jsou z nějaké bojové situace......a nesmíš zapomenout, že je to ruské metro! ....náckové a komunisti tu pořád jsou a pořád budou....příště až budeš hodnotit hru, která se ti nelíbí už obalem tak si sežeň lepší argumenty prosím *7*
      • Hru jsem samozřejmě hrál:)
      • Doporucuju ti mrknout se na dokument o vlivu Cernobylske katastrofy na okolni prirodu a zivocichy.
        Asi budes prekvapen,ze tam nenajdes zadne mutanty *3* .
        • Thorleif_cz
          Přesně tak, nejčastější mutace (upozorňuju že nejsem žádnej odborník a to co napíšu beru z vyčtených informací a nějakém tom dokumentu) jsou změny pigmentu, poruchy smyslových a reprodukčních orgánů, činosti žláz apod. Počítačový hry a realita jsou přeci trošku někde jinde, ale to nekazí zábavu, ne?

          Edit: Tím nejčastější myslím samozřejmě ty "nejzajímavější", o zhoubným bujení buněk ani nemluvě...
          • Bože...
      • No co si budem povídat, hra je to dobrá, ale za 20 let by ti vážně nikdy v životě nic takovýho nezmutovalo. Ani v nejmenším. Už jen díky tomu, že se nejvíce mutuje z generace na generaci a za 20 let jich moc nebude *4*
  • Vadí mi, že ve videu chybí otázky Pavla. Vadilo mi to už minulej rok. Takhle je to o ničem.
  • Nevite jestli to bude u nas s cz titulky?
  • Nons3nse
    Toto je hra, ktorej sa naozaj nemôžem dočkať...
    Na nič viac sa neteším, ako na pokračovanie Metra. Vyzerá to dokonca lepšie, ako pôvodná hra...
  • Jak jsem slyšel, že v last lightu půjde hlavně o akci hned jsem rozesmutněl, hra jako metro nemá v žádným případě vsázet na akci, ale na atmosféru a příběh. Akce má být jen prostředníkem, ale třeba je to jen můj názor :/
    • On to myslel tak ze kniha je hlavne o zamysleni sa kdez to hry su proste akcne ponate a pribeh s M 2034 tym padom nemohli pouzit. Samozrejme ze tato hra nebude tak akcne ponata ako napr CoD. Sam povedal ze je na tebe ci danu situaciu vyriesis prestrelkov alebo sa tadial nepozorovane preplazis.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit