Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda, že to bude takový . Solidních 7/10 ale žádná bomba.
  • Caute chci se zeptat jak tam bude ve hře vypadat kooperace? Bude se to dát hrát celou kampan jako třeba borderlands nebo to budou zvlášt mise jako třeba v syndicate nebo MW3 spec ops.
  • Škoda, že neudělají solo hru za Predatora. Myslím, že má v současnosti toho víc k nabídnutí než vetřelci.
    • Damarus
      Tjn stejně jako ve všech AvP kde byl nejnudnější char :)
      • DangerousDave
        predovšetkým hra za predátora bola najjednoduchšia ale bol to príjemný relax po nervydrásajúej hre za mariňáka *4*

        Mne sa ten Vitov nápad páči, solo hra v štýle filmovej predlohy s Arniem v Guatemalskej džungle mi znie ako rajská hudba ... S tým že hráč by mohol hrať za Predátora ale aj za Arnieho *3*
        • Ale tak třeba z toho nemusí udělat fps střílečku a vzít třeba inspiraci z komiksů..cestování mezi planetami, třeba příběhově různá časová období na Zemi i jinde a dát tam i vetřelce, ale nemusí to být jenom jediná kořist, různý inventáře atd...možná jako Mass Effect 1...Mariňáky chtěli taky udělat prvně jako RPG střílečku. A celý ten svět predátora je už víc tajemnější než vetřelci, o nich se ví skoro už všechno, v Colonial Marines naplácají o pár druhů vetřelců navíc a to bude tak celý, lepší AvP(M), ale aspoň to no.
  • Osviceny
    Alieni a multiplayer = bullshit!
    • Tak tos nehral AvP 2 a ty massivní bitky a tiché infiltrace facehuggerů ze zad *14*
      • jo multak dvojky byl super
      • Shaker
        to byla parada!
      • DangerousDave
        avp1-2 boli za aliena výživné... dnes je to samý wallhack a moment prekvapenia už ani neexistuje. A narozdiel od takého avp1 je všade plno svetla takže nočné videnie a svetlice prakticky nemajú využitie :-/
  • Cypri
    No uvidíme. V coop lidi mozna jako tym hrat budou, ale ve hře hráč versus hráč si nemyslím že to dopadne dobře.

    Lidi se zkrátka kolikrát neumí domluvit. Láká mě to, ten mulťák, ale bojím se, že tam stejně budou lidi pobíhat a něco jako team gameplay se tam mihne jen občas. Uvidíme no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit