Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sportovní sázení, spolehlivé info ...-,,,

    www.cames.iprostor.cz
    • kennyB
      Jdi už s tím někam :@
  • Zbroje se mi moc nelíbí...
  • Hmm takze okopirovali boj s Lord Gwynem a duo Ornstein + Smough pridali tam spostu zarivych barev ¨hmmmmm. Proc ne :D Urcite si to koupim taky. Treba to bude alespon trochu jednoduzsi aby si to se mnou zahral nakej z mejch kamosu co nechtej hrat dark souls... ty kluci se nedostali ani z undead asylum....... :(
  • dufam ze tam bdue moznost hrat za female :P
    • milos.bohonek
      Nevypadá to tak, holohlavý geroj je už daný.
    • umínuskovat ho, sexistu! *7*
      • sakra, když jsem ten koment vkládal, měl tam samá mínuska :D
  • God-of-War
    HO HO HO!! Tohle sem úplně přehlídnul *8* .
    A je to tu docela Bieber feaver:D
  • Dark Souls měl právě kromě těch hodně dobře zpracovaných soubojů i velice propracovaný příběh, který nechával na hráči aby postupně objevoval a domýšlel souvislosti. A i když nebyly obvykle na první pohled jasné, tak dotvářeli celkovou atmosféru, která se člověku zažrala hluboko pod kůži. Takže souboje v téhle nové hře můžou být sice dobré, ale pokud k tomu neudělají nějakou zápletku, tak to bude celkem o ničem.
    • Ešte DS pôsobil európskejšie ako zas táto warcraft/diablo štylizácia tochto, ešte mi tam chýba nejaký úchylný meč. Z EU majú riadneho bimbasa už iba Poliaci.
      • mas pravdu ta stylizacia je hrozna, dark souls sa mi pacilo kvoli tomu ze bolo temne a realne stylizovane
        • realne stylizovane ? to asi ne :D
    • Rhulad
      Ten příběh a lore je skvělý a v posledních letech bezkonkurenční. Bohužel většina typických hráčů jako příklad uvedu Veskoslava se k příběhu ani nedostane.
  • Rhulad
    Pořád lepší dvakrát Justin než jeden Veskoslav.
    • lepší deset veskoslavu než jeden konzolista
      • Rhulad
        Já ti to připomenu až bude Véša zase trolit ty svoje moudra.
  • Paul_cz
    Tom Gop se už během vývoje Zaklínače 2 netajil svojí náklonností k Dark Souls. Takže se není čemu divit. A pokud se jim to povede, paráda. Středoevropská obdoba DS by mohla být skvělá.
  • muže to být fajn hra ale at to neoznačují jako rpg, je to proste normalni akcni hra
  • kennyB
    Jestli to bude stejné "hardcore" hraní, tak to bude super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit