Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Sice je to jiná hra ale byla taky na E3 jenže mi nějak behem konferencí utekla, já si prostě nemůžu pomoct protože mě ty hry do téhle doby vůbec nezajímali ale sakra, tenhle trailer je neskutečná nálož http://www.youtube.com/watch?v=P3xKbPooKAo jestli je to real gameplay tak musím říct že jsem něco tak masakrálního už dlouho neviděl, od animací přes grafiku až po stylizaci a gigantického draka... Final Fantasy XV od Square Enix, tohle prostě musejí vydat na pc !!! Sry za takovej brutální off Topic ale já se prostě potřeboval podělit o svůj dojem. Jestli se mám vyjádřit k téhle hře, tak námět je parádní ale působí to na mě jako stereotypní nuda...
    • Ty si jiste delas legraci, ze? Kotouly, vybuchy, ohne, akce, akce - vsichni nacesani jak ze serialu My ze stredni. Aneb rpg roku 2014. A par debilu tomu jeste zatleska...ach jo *7* (Anebo je ti 17, to pak jo)
      • kennyB
        Final fantasy se vždycky vezla tak trochu ve stylu manga, takže kdyby tam měli mít učesy typu inženýr, tak by to prostě nebyl ten styl. Jinak tahle série má hodně fandů, takže co se nelíbí jednomu, líbí se druhému *3*
        • MidnighT91
          Jde o to že já tuhle sérii nikdy nechápal, nezajímalo mě to, takže rozhodně nejsem fanda ale tohle vypadá fakt parádně. K tomu traileru mě přivedl tenhle gif http://gelbooru.com/index.php?page=post&s=view&id=1907166 Edit: ta stránka je neskutečná, jsou tam tisíce manga obrázků, už mám v pc obrovskou sbírku. Napiš do toho vyhledávače třeba fantasy a přeju hezkej zbytek dne, posledně jsem ukládáním obrázků strávil přes 3 hodiny...
  • CRYPT
    Tak na tuto hru se fakt tesim.
  • Mahcake
    Vypadá to zajímavě a další detektivku a lá L.A. Noire si nechám líbit. *3* Jediný co mě mrzí je vzhled HUD, UI a interface celkově. Ten font je prostě špatnej a sedí mi to spíš na nějakou sci-fi záležitost než na něco vážnějšího jako tohle.
    • michaliuz18
      tak ale la noire mat konkurecniu nikdy nebude a nikdy ju nic neprekona:D
      • Mahcake
        To taky neříkám, v tom máš naprostou pravdu. Obávám se, že něco jako L.A. Noire už neuvidíme. *13*
    • ringmancz
      mně se ten font líbí, ale horší je název, viz. Fight Club :) něco jak Dishonored
  • The_Nameless_One
    V tomhle případě bych se rozhodně nebál o příběh a atmosféru, oboje bude zřejmě dobře zvládnuté a z velké části originální. Hráči budou chtít vědět, kdo a proč je to vlastně sejmul, a to je bude hnát dopředu. I hlavní "hrdina" je sympaťák, jako vystřižený z noir detektivek: s netečnýma očima, cynickými průpovídkami a cigárem v koutku úst, stažených ve věčném úšklebku.
    Starosti mi dělá spíš hratelnost. Pokud se bude pořád opakovat šablona "posednout poldu, abych mu nahlédl do poznámek/vnuknout svědkovi vlastní vzpomínku/vpadnout démonovi do zad", abych se dostal z místa A do místa B jen proto, abych vzápětí zjistil, že musím dělat to samé, abych se dostal do místa C, to po nějakém čase zkrátka omrzí. Snad to zachrání ty vedlejší mise, které to "vyšetřování post-mortem" proloží něčím novým.
    Ale zatím to vypadá hodně nadějně, držím palce...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit