Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ma pravdu, zadny s poslednich 10 dílů nfs se TDU 2 nevyrovna
  • Ten popis by nezněl až tak špatně, ale když si uvědomím, jakou ty auta budou mít zase "fyziku" chování, obracím oči v sloup. Neříkám, že bych chtěl hned chování aut à la Shift, úplně by mi stačilo něco na způsob Driver: SF nebo první, resp. páté NFS (Porsche 2000). Po něčem takovém bych skočil hned, ale pokud bych to měl odjezdit se šipkou dopředu permanentně zamáčknutou až do podlahy a s ukazováčkem druhé ruky v nose, tak to raději zdvořile odmítnu.
    • Problém je, že ani ten Shift za moc nestál.
  • Jack1947
    Rivals je presne to co si fanousci nebo respkt kde NFS zacinalo ne? Honicky s policiii, NFS proste vzdycky o tom bylo, The run kdyby ho nezkazily tak mohlo se tomu nejvice priblizit...
    (nepocitamli MW,carbon, ).
    • No, abych řekl pravdu, honičky s policií v NFS 1 sice nějaké byly, ale spíš jen tak nějak do počtu. Když se člověk jen malinko snažil, nebyl problém jim ujet. NFS, alespoň pro mě, bylo o ježdění ve skvěle zpracovaných různorodých krajinách v autech, která si člověk může tak akorát dát jako tapetu na pracovní plochu. A až donedávna se určitě v těch autech neskákalo po střechách mrakodrapů. Tuhle kratochvíli jsem praktikoval tak maximálně v Carmageddonu.
    • Kein
      Ne.
    • Miserius
      No tak kdyz to beres takle tak Most Wanted 2012 je tomu nejblíže
      • Jack1947
        Pani, to byla takova blbost ze mi to uplne vypadlo z pameti... pritom (kvantu NFS snad neni divu ne?) Asi sem se u nej bavil vic nebo resplkt Carbon a stare mw zustalo neprekonane coz je pravda bezesporu. - Nic to nemeni na tom ze The rivals ma nakroceno jinam a lip si myslim.
  • A ještě bych doplnil, že mi v dnešní době chybí něco, jako byl Rollcage. Když už má dneska každej internet, to by byly fantastický závody...
    • To je něco jako Trackmanie, ne?
      • Jack1947
        Vyslo to na androidy a zadara ... akorat mne to nak nejelo nebo co, puvodni hru jsem nehral... tyhle auticka na vysilacku dneska asi chybi no.
    • kubi-wan
      A druhej díl Rollcage mi přišel ještě lepší, než první! *3*
    • a takovej Re-Volt...
  • Suma sumárum ? Je to v podstatě Hot Pursuit 3, jen se to nejmenuje Hot Pursuit 3. Ůplně první Hot Pursuit z devadesátek jsem nehrál (jen demíčko), novodobá reinkarnace byla fajn, pokud ji člověk nebral vážně. Smůla je že MP na PC téměř nikdo nehrál, takže honičky se skutečnými jezdci byly téměř nemožné. Plakat nad arkádovým modelem jízdy je snad téměř zbytečné, co chcete od hry ve které nejsou kokpity a jezdíte tam se superdrahými auty na straně policie. (Sbírám modely policejních aut, takže ano, leckde nějaký ten sporťák nebo supersport mají - zdravíme do Dubaje - ale to co předvádí NFS je prostě arkáda...) Kašlete na realitu, tady se jezdí rychle a střílíme po sobě výboje jako ve starém TV seriálu Zmije, s transformujícím se Dodge Viper v policejních službách... Není to simulace, je to zběsilá jízda... Suma sumárum - kde asi je pachatel, na radar se koukej, piráta zastav nabouráním a jako sova houkej !
    • http://www.youtube.com/watch?v=dW2u4UFIR4M
    • Presne tak :D akurát asi si myslel Hot Pursuit 4 pretože Hot Pursuit 2010 bolo vlastne také Hot Pursuit 3 (2 mala Lambo na obale)
  • Vy berete to, že se tu hru nemusíte učit hrát, jako pozitivum? Tohle nemůžete myslet vážně. Hrajete snad hry proto, abyste se nemuseli snažit? Tak potom mi fakt uniká, proč to vlastně vůbec děláte.
    • Ve starejch NFS člověk musel pár zatáček vybrzdit, sem tam kličkování mezi dopravou, pořádně si najíždět do zatáček.... nehledě na driftování, to už chtělo kumšt

      v dnešních závodech se jezdí pořád s prstem na šipce vpřed, nejhorší vesnická cesta má v jednom směru 3 pruhy a auto jde do smyku i tehdy, když přejíždíte z pruhu do pruhu...

      no ale za to je to cool!
    • ad všichni: Tak to se místo toho můžete třeba dloubat v nose, se stejnými efekty. Já mám svůj mozek na to, abych ho používal.
    • Já mám většinou na počítači nainstalované dvě hry - Jednu strategii, adventuru, RPG ...Prostě hru, u které se trochu musí přemýšlet, a pak nějakou totální odreagovačku, u které se bavím tak nějak pasivně. Ani na jednom nevidím nic špatného.
    • milos.bohonek
      Třeba aby vypnuli mozek a nenáročně se bavili? Občas to přijde vhod.
      • Kein
        Nic proti arkádám, koneckonců NFS IV byla taky arkáda, ale i arkády by měly mít IMHO své hranice. Ještě k tomu pokud se jedná o NFS.
    • Snazit a ucit jsou brutalne odlisny terminy. Ucim se skoro furt neco a sem tam si od toho chci odpocinout - to znamena ze sednu k Trackmanii / nejake strilecce a jen jezdim / strilim do hlav. Na jiny chvile tu mam Europu Universalis, kde jsou kraviny typu ze kdyz postavis Admiralitu, tak v te provincii se zvysi poptavka po rybach...
  • Celkem dobrý.
  • Kein
    Tohle mluví za vše:
    http://www.youtube.com/watch?v=uBh09-GhotY
    • bože to jsou vzpomínky...jak jsme si jako kluci užívali na splintscreenu, LANce...jak člověk blbnul po večerech

      to je moje dětství...už jen vzpomínka s nostalgií
    • http://www.youtube.com/watch?v=2AzoFLwP_ZQ
    • Čtyřku jsem fakt žral, ta hra mně ve své době přišla takřka dokonalá snad ve všech ohledech. Kariéra, poškození, rozmanitá auta, grafika - tratě + 3D kokpity (!), hratelnost, hudba... Nejoblíbenější auto - Ferrari F50 *1*. Na tenhle díl by měli navázat a kolem toho postavit remake bez všech těch cool serepetiček kolem.
      • Na tento díl si vzpomínám velice dobře *1* Ale jelikož jsem byl trochu menší a méně zběhlejší ve hrách,tak mě to moc nešlo. Hlavní však je,že auto neprojíždělo každou zatáčkou smykem,ale muselo zatočit! A to u dnešních her není snad nikde vidět.Ten 3D kokpit mě tentkrát strašně udivil,jelikož oproti jinejm hrám ta hra vypadala luxusně. *1* Ale remake bych nechtěl,protože většinou dopadají takovéto pokusy velice špatně,pač se takový hry musí dělat pro masa,která by nadávala jak je to těžké atd. *7* Spíš bych udělal nějaký nový díl a zahrnout i tuning do nového dílu popřípadě i nějaké to větší poškození alá Burnout *1*
      • Nejlepší byly Porshe, to mi nikdo nevymluví
      • A po zhlédnutí toho videa musím říct, že mi ta hra připadá hezká i dneska, hlavně co se týče barev, osvětlení a atmosféry vůbec. A všechny tratě jsem si pamatoval takřka dokonale *1*
        • cumpi3
          ja ctyrku hraji doted...zrovna jsem ji 3x za sebou dojel...neni nad NFSIII, IV, PU :)
          • Já už delší dobu po NFS4 a 5 pátrám, ale marně. Pokud je někdo někam uloží, jsou imidge poškozené. Ani na GOGu jsem NFS nenašel. Je to marný a docela ti závidim.
    • mdkGT
      Prvni dil NFS s kariernim modem, mam jeste porad originalku na PSX, nejlepsi soundtrack :)
    • Miserius
      Si zahraj GT5 a vyjde to nastejno...
      Na PC si zahrajete prd no, mínus prosím
      • Kein
        Only PC!
        • Miserius
          Tak to potom nevím...Shift 2 je s nejakyma modama dobry ne?
  • Poslední díl celkem slušný, jen škoda že auta jste nacházeli jen tak na ulici a opět podvádějící AI, minimální tuning a model poškození bez vlyvu na jízdu.
  • Kein
    "Zatímco rudí závodníci se mezi sebou přetahovali o vedení, tmaví policisté pálili EMP střely, vyhazovali pásy s hřeby nebo do rebelů vráželi."

    Takže další NFS, které půjde totálně mimo mě. *5*
    • Kinet1c
      toto uz nie je NFS, si myslim GRID predviedol, podla mna co to je NFS a o com by mal byt NFS, o rychlosti a zabave z jazdy, posledna NFS co ma viac menej bavila bol tusim carbon, to my tak najviac pripomenulo undergroundy, ja by som chcel nieco take, s MINIMOM policajtmi, pretoze mne to pripada blbe, honicka s policajtmi by mala patrit do niecoho ako je GTA a Saints ROw kde ma to vyslovene bavy, tu ma to len otravuje, skoda ze tvorcovia tychto zial pre mna sr.ciek to tak nevidia a dalej idu po tejto vlne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit