Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Hlavně aby nebolela hlava z tuposti některých rozhodnutí a amorálních voleb.
  • Hlavně aby nebolela hlava ze záchvatů smíchu nad filmovostí a dospělostí hry.
  • Lukyz
    Mno, tak tohle vypadá hodně sexy *14*
    Jen škoda tý jejich dohody se Sony, není šance že bychom to viděli na jiný platformě než PS4.
    • Můžu doporučit koupi PS4, stojí to za to... a pokud se vám vyhnula PS3, tak důvodu ke koupi je dvojnásob =)

      The Last of Us (Remastered),
      Heavy Rain,
      Uncharted 4 (i 2 a 3 jsou bomba, ale 4. díl je dokonalý),
      Horizon Zero Dawn,
      Persona 5,
      Nioh

      ^ jen kvůli těmhle hrám se ta konzole fakt vyplatí...
    • ravux
      Muzes to videt i na PC. Napriklad ve videu z hrani PS4 verze.
      • Stormangels

        Já to hraju normálně na PC :D

      • Lukyz
        Jasně... *7*
  • Rozbolela mě z toho hlava.
  • TheGGG
    tak na tuto hru se hodně těším a nevidím důvod proč by někdo měl Cageho nenávidět, když dělá tak úžasné hry. QD jsou rozhodně top studio
    • PanS
      Tak třeba proto, že v Beyond sklouzl příběh během chvilky do tupého hollywoodského béčka a tzv. "hratelnost" neobstojí ani jako špatný vtip.
      • Bohužel většina hráčů po Heavy Rain očekávala další dokonalou hru 10/10, ale to se nestalo... proto to taky většina hráčů/kritiků hodnotila ostřejším měřítkem.

        Já osobně jsem se u té hry dost bavil. Jenom škoda, že jak se blížil závěr, tak se vývojáři a scénaristé nechali unést...
      • TheGGG
        to stejné platí pro doom a lidi to z nějakého důvodu baví...
        • Dom si nehraje na umeni.
          • TheGGG
            ale je to stejně primitivní kombinace hratelnosti a příběhu jako beyond, takže vlastně to samé... a všechny hry jsou určitá forma umění, takže je to nastejno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit