Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • „...Dnešní hry stále složitější na ovládání a mě nebaví do těch funkcí pořád pronikat, v tom není zábava,“
    Tak tahle veta vyzni v dobe, kdy kazde forum je plne narku nad jednoduchosti her, opravdu mimonsky:) Asi porad vychazi z doby pred 5 lety,kdyz prestal hrat.
    • no ja s nim docela souhlasim mne to taky nebavi v kazdy hre prochazet stejnym tutorialem. a je to pekný přiklad jak nechapete o cem pise *3*
      • Kori
        Pěkná fabulace, nic o procházení stejných tutoriálů nepíše (navíc dnešní trend je on the go tutorial, takže se do ovládání dostanete za chodu), naopak je z té věty vskutku jasné, co myslí.
    • Kori
      Tak to mě taky rozsekalo xD
  • mmrrxx
    ja si tiez kupujem na android froyo hry odkedy su na markete pristupne aj platene apps, nedavno som si kupil za 1$ Zenonia 1, 2 a to su hodiny paradnej zabavy, grafika nic moc, ale pekny pribeh, cistokrvne RPG so statmi, gearom, itemami atd. ked idem na kavu s kolegami tak dam min 2,5e za cca 20min, tak preco nedat 0,7e za hodiny zabavy a pohody napr. v cakarni u lekara kde vsetci su nervozny z dlhych radov ;)
    • Suhlasim, aj nakolko som zatvrdeny PC hrac, uz sa mi vela krat stalo ze neico co som si stiahol do mojho HTC Desire ma nakoplo natolko ze som sa na pocitac dva dni ani nepozrel *2* Je snad jedno ci to je AAA titul s 3 Milionmi polygonov na frame alebo vecicka s piatimi farbami, hlavne ze ma to bavi... Nedavno som prisiel na sposob ako na Androdovi spojazdnit Mega-lo-Maniu a poviem vam ze hratelnost > platforma, grafika, kvalita dabingu... A ked dostanete do ruk hru s paradnym pribehom tak na ostatne veci aj zabudnete *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit