Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne NPC 2x same od seba vykapali (resp. sa sami nevedeli ubranit), potom ma to prestalo bavit. Skoda ze su bez hraca totalne neschopni, mozno by to bola aj dobra hra.
  • Ja sem ted ulítnul na State of Decay. Velice povedena zombie game :) doporucuju vsem fandum a vrahum nemrtvych.
    • Keyz
      Působilo to velice levně když jsem to hrál. Navíc to má divný systém chování NPC. Když to nehraješ, tak se to hraje snad samo.. Nebo jak to mají. Prostě vlezeš do hry a NPC jsou někde v řiti.
      • Pete.palis
        jj...příkladně, že se i znova připojíš a tvoji lidi jsou bez jídla, i když byli najedený pře vypnutím hry...atd..
      • Jack1947
        Právě je to samohrající hra no... takže se dohraje např sama atp... *15*
  • Vypadá to nadějně, ale ty 30ti metrové skoky z baráků. Kdyby to aspoň bylo tak, že když skočíš na někoho ok, ale když skočíš vedle na beton, kaput. Hned by takový skok byl pořádný adrenalin. Jenže to by někteří (víme kteří) neustále umírali a byli by naštvaní, že je to blbost :D Škoda. Tohle by byla fakt pecka, no řekněte sami, když už takový megaskok ze střechy, tak se pořádně soustředit ať je tam nějaké riziko a ne, že budu šplhat a skákat jak "Superman" s GOD modem.
  • Snad jediná drobnost se mi nelíbí, a sice svítící oči nakažených. *7*
    • Čistě z dojmu pro danou situaci ale efektní záležitost. Jestli tuhle vizualizací má být zdůrazněněj fakt, že v noci jsou pány ulic tihle tajtrdlíci, pak to funguje. Když potom vedle vedle zvuku člověk uvidí jen rudý tečky vynořující se ze tmy, tak může být o zábavu a atmosféru určitě postaraný.
  • WhySoSad
    Vypadá to zatím skvěle, ten volnej pohyb mi ve hrách chybí, nejvíc právě v těch, kde se potřebujete mrštně dostat rychle někam daleko. Už v Dead Island byl přesnej zásah morbidně uspokojující a tady to vypadá dost podobně, už se těším *4*
  • vonTossis
    Dead Island se mi nesmírně líbíl. Užil jsem si to od první do poslední chvíle. Takže na tohle se těším opravdu velmi :) Mimochodem, všimli jste si v Dead Island v kostele, že se modlili v polštině? *2*
  • Doufam ze se coop povede. Ve vice lidech byl i Dead Island dost zabavny, i prez sve bugy a problemy. Jen me stvalo,ze misty tam tech zombiku bylo malo. Kdyz jsme hrali ve 4, tak pokud jste se opozdili, tak uz jste nachazeli jen mistnosti vymalovane vykuchanymi zombiky :(.
  • FAIL to bude vam rikam
  • Jack1947
    Já budu rád když technické chyby co obsahoval Dead island a ten stereotyp zde nebude, doufám že to bude lepší odladěnější a koneckonců hratelnější a že to s tím nebude mít moc společného. Jiná lepší hra. *4*
    • *1*
      • Jack1947
        *7*
        • No nacopak koulíš očička plosimtě, ty joudo jeden? *1*
          • Jack1947
            Čemu se řehtáš , šmoulo? *3*
  • Ilusiveman
    GOOD. Doufám, že v noci bude nemožné přežít, protože já rád pokouším nemožné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit