Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No vypadá to suprově, no. Proč ale proboha dnes vývojáři neumí udělat nářezovou akční scénu bez tisícovky skriptů? Proč je každý wow moment, jako právě tady unikání ze zapálených lodí (proč je mimochodem ezio vůbec zapaloval?) vykoupený tím, že prakticky jen mačkáte tlačítka do rytmu? Tyhle pasáže už jsou tak koridorovité, že téměř mazají rozdíl mezi QTE a hraním... :(
  • mezi nama engine je sice stejnej ale grafika je stále vylepšovaná a myslím že spíš patří mezi přední políčka v tomhle směru,, příběh toe složitá věc ti co to hrajou a berou jako obyčejnou hru (těch je víc) si myslí že je to už ohrané téma,,jenže ti co to "prožívají" tak myslím že AC se to daří nejlépe využívat,, dokážou do všech dob kdy se stala nějaká událost propracovaně dodat že to nebylo až tak všechno pravda ,, myslím že u AC musíte trochu zapřemýšlet a zjistíte že ten příběh má velikou procítěnost,, Nějak nechci vyzrazovat těm co nehráli tuhle hru ale příběh je hlavně o tým jak se svět řítí ,, A myslím že ještě neudělali žádnou chybu,, a AC R s tou novou grafikou tváře a mimiky myslím troufne naprosto všechno,, a ještě malej dodatek AC by jedině pomohlo vykašlat se na etiku a na nějaký servítky jen skrz to že to mužou hrát malé děti a ěli by trochu ten příběh udělat pro dospělé,,tj nechat kameru při erotických scénách ,,nasekat tam krve aby si potom lidi uvědomili ,že válka není sranda a celkově to zdrsnit
  • wow Konstantinopol a s ni spojena atmosfera je nadherna, zatim to vypada na nejkrasnejsi mesto co bylo v AC podle me :) ...akorat se mi nelibi ten starej Ezio, moc mu neni podobnej a jeho sympaticnost a charisma ktery mel mladej jaksi necitim.. Navic tam lita stejne (ne-li vic) jak kdyz mu bylo 20.. Na to jak vypada podle vzhledu je to az moc dobrej vykon :-D
  • Dotaz na parany *4* Jakej je druhy dil a Brotherhood? Hral jsem jen jednicku a pripadalo mi to strasne steretypni, dalsi dily maji byt pry lepsi, tak jestli se mam do toho pustit. Jelikoz me zaujal i tento dil, tak si rikam, ze bych odehral i zbytek. Diky za info
    • Diky moc! Takze pokracuji dale, to jsem chtel slyset *3*
    • určitě to stojí za to. serie assassins creed překonává každým dílem sama sebe. AC Brotherhood je pro mě jedna z nejlepších her současnosti a tzatím co budeme čekat na AC Revelations si Broherhood střihnu ještě jednou i se všema vedlejšíma úkolama:)AC doporučuju.
    • Amylee.Anderson
      Rozhodně si to zahraj. Mě se jednička moc líbila, ale pak přišla dvojka a ta jí absolutně zastínila Zlepšení o 100% :)
  • bmarg
    Assasins Creed je jedna z mála her co si dokázala v dnešní době udělat dobrou základnu fanoušků a nastartovat celou sérii a každý díl je všude označovaný jako vynikající. Graficky si nemyslím že zaostává, kdo řiká že jo, tak je namlsané děcko, co má doma od tatínka poslance PC DĚLO za 50.000. Ve hře všechno funguje jak má, hratelnost je dobrá jak na PC, tak i na konzole. Nevím proč měnit fungující model-engine.

    Zrovna nedávno jsem si zahrál znova nejlepší díl z MOH, Allied Assalut, tehdy myslím v tom 2001 to byla hra z nejlepší grafikou a bitva na omaha beach, byla pro mě pastvou pro oči. Grafický skvost, ale když to hrajete po 10letech(cca) tak už to vyprchá. Proto děcka nehleďte na grafiku, ale na požitek ze hry
    • Hele já třeba ještě sem děcko (a ne fakt se tim netajim ;) a je pravda, že hafo těch starejch dobrejch titulů sem prostě nehrál, ale teď mám zrovna rozehranou mafii a baví mě to stokrát víc než nějaký kulervoucí hry, se super grafikou, novym příběhem a "super novejma" inovacema ;)
  • No k tomu příběhu ...nechcu nic namítat ale AC1 měl pěkný( i když nudně podaný) příběh s pointou a hlubokou myšlenkou s odkazem na dnešní svět...kdo chápe dá mi za pravdu...
    • Jednička ještě šla, akorát škoda že dvojka se zvrhla do takového kolotoče okolo zániku země a mýtických bohů. To opravdu neumí dnes už vymyslet kvalitní příběh?
  • Buď stárnu a hraní her mě přestává bavit, a nebo nevím...
  • Krudanze
    uz by konecne mohli pridelat animaci vybihani nebo sbihani schodu (sikmejch plosin). hra ma krasny animace a tenhle nedostatek tam pak uplne bije do oci.
  • Heh, je zajímavé že tu nikdo nenadává že jedou stále na stejném enginu, se stejnýma animacema a za 3 roky vydávají už 3 stejnou hru za plnou cenu.
    • Cajk
      jedou no, novej engine už by to vážně docela chtělo. Ale proč investovat žejo, z x-boxu toho asi stejně už o moc víc nevyždímeš a PC to je jedna vobrovská pirátská zátoka (prej, zeptejte se Ko-ko-ticka!)
    • Amylee.Anderson
      Dokud je hra výborná, tak je jedno, jestli má stejnou grafiku (která je podlé mého krásná), si myslim
      • A kdo určuje to že je hra výborná a ta druhá ne?
    • Ocelot23
      Ono to vůbec nevadí ,když to funguje narozdíl od Call of Duty...navíc se to aspon malinko vylepší těmi animacemi obličeje jako v L.A. Noire co mají být ve finální verzy + tohle je poslední díl se stejným enginem
      • To říkali u Brotherhoodu taky.
    • jde o ten silenej pribeh co celou serii tahne tak dopredu jinak si tu skutecnost co rikas vsichni potichu uvedomujou celou dobu teda aspon ja
      • Sérii Assassin's Creed mám rád, ale silný příběh? :D Ten jsi viděl kde? V prvním díle byl děj nudnej jak za Altaira, tak za Desmonda. Ve dvojce se docela povedl (docela; rozhodně bych to nenazýval silným příběhem) Eziova linie a v Brotherhoodu naopak poprvé Desmondova. Tahle série má do silného příběhu hodně daleko.
        • Jakub: ja nerek silnej pribeh ale silenej *3*
          • Moje chyba, pardon. Ale stejně nesouhlasím. Jestli někdo tuhle sérii hraje kvůli příbehu, je to jeden další důkaz velmi nízkých standardů her a požadavků hráčů na ně. Bohužel.
            • ten příběh není silnej, je dobře prezentovanej. v jedničce příběh nikoho nezajímal kvůli idiotský prezentaci, ale ve dvojce, s ukázkama, dobrým dabingem a kamerovým střihem, to prudce vzlítlo nahoru, a to je to pořád o tom samým. Nemusíš mít hru s dobrým příběhem, stačí dobrá prezentace.
        • Amylee.Anderson
          Má jeden (možná i nejvíc) z nejvíc silných příběhů současnosti.
          • To vážne ? Neviem aký AC si hrala ty ale v tom mojom bol remeselne dobre odvedený z minulosti , sice príbeh s tonou klišé a patosu , ale celkom podarený no rozhodne nie nijak silný čo sa napríklad emócií týka . A nad ním je hrozná dejová linka zo súčastnosti , v ktorej je všetko hroznemocmegahustoubercool a v podstate dosť o ničom . Rozhodne sa mi nezdá že by nejak prevyšoval AC ostatné hry práve príbehom , akurát ho má hrozne pekne podaný, Na druhú stranu , proti gustu... *1*
            • Cajk
              ta sci-fi stránka ho vždycky u hodně hráčů snižovala no. Ale to se vědělo už od začátku - slibovali simulátor hašašína, pak si ovšem řekli, že by to bylo moc jako Thief/Hitman a museli k tomu přidat takovou tu ultra-super spikleneckou rovinu, ve který nevíte kdo je kdo, aby si mohli s příběhem hejbat jak se jim zachce. Je Lucy asasín? Není to templář převlečenej za asasína? Není to asasín převlečenej za templáře pracující pro asasíny? Není Lucy letadlo? Chápete, žejo:)
  • Tolik lodí snad neztratili Turkové ani u Lepanta... A BTW Keramická nádobka, která zbourá celou věž rychlejc než bourací koule... Renesanční to doba....
    • Možná se to chce lépe dívat. Ta nádobka byla evidentně plná střelnýho prachu a urvala místo, kde byl zakotven ten řetěz, ten pak vytrhl další část zdi a maják zkolaboval. Zase tak "renesanční" mi to nepřijde ;)
    • Co na to říct no?Možná, je to jen hra?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit