Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen ať jsou 100% digitální. Snad je pak konečně někdo smázne. *8*
  • trolo
    http://img534.imageshack.us/img534/7308/eaceo.jpg
  • Od té doby co se z Electronic Arts stalo mega EA už je moc nemusím ale hry jim vycházý furt dobré... Digitální distribuce určitě ano, klienti a s tím vše spojení už je věc jiná. To že má někdo v dnešní době pomalý internet je ve většině případů problém samotných lidí. Pro mě je snazší hru stáhnout. Někdo třeba ani nemá ve městě obchod s hramy a musel by pro ni jet nekam jinam a ještě ani neví jestly ji v tom danném obchdě budou mít. Největší problém vidím v platbě protože ne každý ma tu správnou kreditku a jejich výběr je opravdu malý. Já osobně ji mam opravdu jen kvuly platbám přes internet.
  • Oh ten xycht od EA já věděl že už jsem ho někde viděl. To je ten co tvrdil že je singleplayer mrtvej. tak ten už může říkat co chce
  • "z obľúbených hier, ktoré väčšinou ale poriadne poserú a zabíjajú značky je už vec druhá." nie to nie je druha vec. to je jedina vec, ktora by hraca mala zaujimat.
  • Zayl
    Ten smiley na konci dodal tvému příspěvku neskutečně edgy and cool nádech.
  • Už je Vám lépe? *5*
  • EA jsoou a vždycky byli jen laciná dí(ě)vka , která jde jen po penězích a hráči je vůbec nezajímají ...
  • JohnyTheZik
    Takze podle tebe by radsi meli slevnit, aby se jen tak tak drzeli v plusu? A co tvorba nejakejch uspor, navysovani firemniho kapitalu. Je hrozne hezky, ze bys ty hry chtel zadarmo, ale pro jakoukoliv firemni politiku je tohle absolutni nesmysl.
  • možná, že u gogu bych i přežil to podělané stahování, vyvažuje to nonDRM
  • Až nebudou žádný SP ale jenom MP tak se na to ..... a budu chodit na procházky do parku. *5*
  • digitální distribuce rozhodně prospívá menším nezávislejším studiím, viz. co všechno se dá sehnat na steamu. Pro nezávislejší projekty ohromné plus...vlastně velké plus pro všechny. Budu raději, když moje peníze půjdou autorům a ne tomu, kdo vypálil DVD, potiskl ho a zabalil do papírový krabičky + udělal k tomu drahou reklamu.

    Originu ale vůbec nevěřim. To bych spíš vsadil, že po steamu se rozjede GoG
  • já však nechci hru s rozpočtem milionů a 0 obsahovou složkou....asi jsem ze starý školy a pamatuju konec 90. let
  • Fallon
    To zní jako Facebook *1* ...
  • DangerousDave
    "Oni si snad myslí že digitalním prodejem vydělají více ? To asi těžko."

    oni si to nemyslia, oni to vedia... čísla hovoria jasnou rečou.
  • Proti EA sice nic nemám, ale tímto si to totálně poserou. Já preferuji krabicové verze her, protože vím, že to držím v ruce a je to jistější že to pojede. Digitální vezre nemám rád, protože to musím jako de*il stahovat a čekat než milostivý pán internet stáhne např. 13 giga za 2 hodiny. To ještě nemluvým o tom že lituji ty lidi co mají pomalý internet. No, ale v tom případě u mě EA klesla pod IQ debila. Oni si snad myslí že digitalním prodejem vydělají více ? To asi těžko. Ale mám PS3 tak doufám že aspon ty krabicovky budou tam. A jestli ne - tak se tak krutě naseru že vezmu ten mobil a zavolám tam. Nehodlám kupovat hry přes Playstation Store který je předražený jako prase a ještě k tomu tam ty hry moc nezlevnují. No jednoduše řečeno: Je to v prde*y (alespon pro mě) *10*
  • life28
    pokiaľ viem, krabicovky novinky od EA stoja úplne rovnako ako krabicovky od Ubi alebo THQ, mám ti poslať svoj obľúbený shop?
  • life28
    pán, ktorý vie naprogramovať kalkulačku v C++ zase nemusí vedieť viesť niekoľko miliardovú firmu
  • trolo
    100 digitalne ea =
    60€ hra ikona
    20€ dlc hra data
    20€ dlc hra data 2
    20€ dlc hra koniec

    epic! este ze robit len sracki takze to nemusim ani kupovat ani stahovat. vdaka EA!
  • Cypri
    jsem na tom stejne. Ještě jsem teda čekal co se vyvrbí z toho DLC ale stále jsem to nekoupil, a ME 1 a 2 tu mám proste krabicovky, protože tyhle hry jako krabicovky prostě chci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit