Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A prej že EA nemá srdce. Stačí si jenom pár měsíců stěžovat, vyhrožovat a nadávat a hle, spravedlnost je na světě.
  • Nainstaloval jsem to, odehrál asi 3 údery a smazal. Opravdu hnus. Ať už grafika, nebo samotná hratelnost. Oproti tomuhle je Tiger Woods 11 na konzole nejlepší golfová hra na světě :)
  • Cajk
    "Je potěšující, že umí vydavatel uznat chybu." - po smazání několika stěžujících si postů. Lol.
  • Je az strasidelne ako sa mnozia tieto pripady snad od vsetkych vydavatelov. A myslim ze to bude len pokracovat. Najkor mazat a odmietat, ak to bude pretrvavat tak ponuknu vratenie penazi ak sa im ozvete na support. Tam bude urcite nejaky hacik, ale ok ak vam ja vratia. Stale, isli do toho s tym ze ser*me na vas. A je toho stale viac a viac

    A zda sa mi ze ales smutny ma nazory, resp pohlady na problematiku naozaj scestne a len robi tomuto webu zbytocne problemy.
  • tygr lesy 12 ... nerozumim
  • Nakonec to dopadne tak, že hra pro danou platformu zanikne...FIFA je vyjímka, ale takovému NHL udělali na PC papa
  • hraju pc verzi PGA Tour (vsechno na max) a oproti konzolim tam zatim nejsou zadny divaci, zadnej caddy, zadnej Depth of Field, mnohem horsi textury nez na konzoli (viz videa na trubce), hra potrebuhje byt stale pripojena na net jinak nemate zadny prachy na nakup v online Pro shopu, dale nejdou zmenit jednotky na metricke, ovladani mysi je uplne zmrseny, vitr kolikrat fouka uplne opacnym smerem nez ukazuje sipka, zadna kvalifikace na jednotlive turnaje PGA, jdete na jeden 18 jamkovej match, protihraci (boti) cheatuji = mam nekolik jamek stale skore -4 a tri protihraci stale taky, najednou se mi povede birdie a v tu chvili vsem trem taky a to se porad opakuje, vetsinou to konci delenym mistem s dalsima ctyrma az peti boty
    • pod toto se podepisu...kvuli temto features jsem si hru koupil a z duvodu absence jsem si prave nechal vratit prachy, nastesti vse bez nejmensich problemu ze strany EA....

      doufam ze golf na PC jeste udelaji a poradnej, predpokladam ze se managementu budou presentovat cisla = games sold vs. games returned. jestli budou obe cisla vysoka, tak snad ano...fakt jsem se tesil na poradnej golf v super grafice kde KONECNE budou divaci a caddy....ach jo
  • Tuhle hru by si musel koupit leda blázen..
  • Je potěšující, že vydavatel umí uznat chybu? To si autor článku dělá dobré PR u EA, nebo si dělá legraci ze čtenáře? Je absurdní, že se o takovém nehorázném chování ze strany vydavatelského molochu mluví v takhle smířlivém tónu. Slušelo by se napsat, že tohle měli udělat okamžitě, bez toho, aby cenzurovali oprávněné stížnosti zákazníků!
    • Souhlas, správná reakce je "konečně!" a ne "to je super, že jsou tak hodní a spravedliví".
  • placeny multiplayer ? co to k**** je. doufam ze to nevudou davat do vsech her
    • tiger woods online je golfove MMO a ea pridali ke hre tiger woods 12 moznost zkusit si 3 mesice tiger wood online. mimochodem jde hrat i bez placeni, ale hodne hodne omezene. hral sem jeste betu a bylo to docela zabavne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit