Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co to je jako cod elite? koho to zajima? a co to je sakra battlelog? WHO CARES? my si chcem zahrat a neresit tyhle kraviny...
    • Hm... a bez toho si pořádně nezahraješ (dle PR masáže)
  • Jsem ooopravdu na BF3 zvědav. Jestli se podaří dodržet co slibuje a vzhledem k ceně, která, jak jsem se díval, je 899,-kč ....super = předobjednám! (CoD určitě ne)
  • "Pokud skutečně nikdy nebude Battlelog zpoplatněn, bude to jistě obdivuhodný krok ze strany Electronic Arts."

    Ale kulový. Kdyby byl Battlefield 3 f2p, ale vždyť je to AAA hra za kterou vysolím tisícovku. Co víc by ještě chtěli?! A to že v Activisionu jsou taková prasata, že se nebojí CoD komunitu využívat ala oslíčku otřep se na tom nic nemění.
  • " Pokud by ale skrze bonusový obsah přicházel i bonusový obsah pro hraní, tedy hlavně mapy, znamenalo by to, že je zde silný impuls, proč ... " proc si danou hru nekoupit. Uplne me dostavaji hry jako Warhammer: Space Marina, kde dalsi bonusovej obsah v tomhle stylu zpoplatnen je/bude a clovek nezaplati za hru ve finale 50, ale 100 ojro!!! Takze at si Activision a dalsi ty svoje ruzne Elite sluzby strcej do ... kdyz u nich primarne jde o vytahani penez z kapes kazdeho jednoho hrace.
  • jen bych se chtěl zeptat, jak by to mohli zpoplatnit (aspoň v téhle fázi), když je battlelog fixně spojen s BF3 a hra se přes něj spouští? To by znamenalo placený MP a velký mínus pro BF3. Takže prozatím vážně nesmysl. To by musely být různé stupně battlelogu..
    • ales.smutny
      Já bych zkusil přečíst celý ten článek...takové ty věci o premiových verzích a tak...ono to nebývá na škodu...;)
      • áá pán je suterén! a svítí ti vůbec heligón? abys tak ještě měl sjetý protektoráty... *8* četl jsem ho a také jsem psal: To by musely být různé stupně battlelogu..
        • ne to ty si to nepochopil a pan suterén tě jen suše uzemnil. Na spuštění bude potřeba platforma Origin, battlelog je forma sociální sítě alá facebook kde se budou dělat všechny clan kraviny a statistiky, takže ne, nečetl si článek poněvadž jinak bys to věděl a netrousil tady ho.na o spouštění přes battlelog a placenym MP... booya
          • Spouští se přes Battlelog ;) je v něm zabudovaný vyhledávání serverů ;) takže spouštění přes origin neni jistý ;)
      • MishKonn
        Jak se opovažuješ? Ten titul za jménem ti teda sedí!

        /sarcasm *1*
  • No on ten Battlelog nemůže být jako takový zpoplatněný už z toho důvodu, že se skrz něj bude spouštět hra. Takže by de facto zpoplatnili hlavní menu hry.
    • CoD Elite má taky základní verzi bez poplatků - to by až takový problém nebyl...
  • Na druhou stranu Activision nabízí DLC atd. zdarma pro ty, co si připlatí. Záleží samozřejmě, na jaká DLC se to bude vztahovat a tak.
    • MishKonn
      Už v minulém článku bylo řečeno, že budou v Elite zdarma zahrnuty DLC v hodnotě zhruba 10$. S tím, že jedno DLC pro CoD dnes stojí okolo 15$, je to spíš takový trapný výsměch.
      • Ty jsi trapný výsměch.
        • MishKonn
          Reakce hodná platícího zákazníka Elite. Thumbs up.
  • Nevím co je na tom tak zajímavého - to že je taková služba zdarma by mělo být samozřejmostí a ne nějaká výsada.

    Herní průmysl se řítí do neskutečnejch sraček, za chvíly budete platit u hry jen za její instalaci...
    • O tom dost pochybuju!
  • Ok, vsadím boty, že BF4 zpoplatněný bude .)))
    • Tazko povedat, co bude za dalsich 5rokov *3*
      Pred 5 rokmi o pravidelnych poplatkoch za kadejake bezpredmetne chu*oviny nikto ani len nehovoril.

      Mne je skor luto, ze na svete su ludia, ktori su ochotni dat actvisnu za hru staru 4r este stale 60€. Z toho jasne vyplyva, ze herny priemysel musi ist do sraciek, ked su hraci taky je*nuti. *7*
  • vsadim bf3 originalku ze je to jen natruc naopak activisionu aby vypadali jako cunatka *1*
    • myslím, že si v těch prsárnách zase nemají moc co vyčítat, když vezmu v potaz přístup k zákazníkům
      • ja z těch prasáren udělal prsárny, no aspoň je to přitažlivější oku *4*
    • v mých očích tak vypadají i tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit