Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WiiU zachrání pouze zvýšení pirátství tak jako u Wii, jinak nebudou žádné prodeje. Jakmile se zvýší pirátství, v tu chvíly se začnou prodávat konzole a pro výrobce začne být zajímavé dělat hry. A to že EA nedělá žádnou hru pro WiiU to bych považoval pro WiiU vlasntíky (mezi které patřím) za velmi dobrou zprávu *1*
    • zdeeneek
      Zvyseni piratstvi zvysi prodeje? To mi teda vysvetli *1*
  • zdeeneek
    Jak jsem litoval, ze mi na Wii U nezustaly na Vanoce finance, tak ted uz mi to lito neni. Ale je to skoda, myslim, ze potencial Wii U ma, ale bohuzel bez podpory vyvojaru nic nezmuze.
  • Reakce EA hatera: Že bych si to Wii U koupil?..
  • Wii U nezachrani ani 150 klonu Maria.
  • WiiU je mrtvola (ne kvuli nezajmu EA to je jen ukazatel)
  • Nemít EA portfolio je v podstatě plus. Kupuju si kopu her a jediný co jsem si koupil od "EA" /ve skutečnosti bioware/ bylo Dragon Age a pak Dead Space od Visceral Games a pak Dantes Inferno za posledních pár let. Mě, jako člověku co má Xbox i ps3 a chce si koupit PS4 /mrk mrk/, tak Wiiučko přijde jako vynikajicí doplněk. EA hry jsou mi fakt u víte čeho - nicméně chápu, že Nintendu to zřejmě TROšku scházet bude v prodejích. I když - kolik lidí si tak mohlo koupit Mass Effect 3 na WiiU? Na Xbox stojí pětikilo, na Wiiu kolem 1200 Kč.
    • Naprosto souhlasím. Na WiiU je momentálně nejdůležitější aby samo Nintendo přišlo s nějakýma peckama (třeba by mohli udělat novýho Super Mario Galaxy) a pak UBIsoft dělá fakt pecky.
    • Silnou pozici ma EA ve sportech a ac ty mezi ne nepatris, tak je mnoho hracu, kteri krome sportu prakticky nic jineho nehraji.
      • A myslíš, že ti si kupují Nintendo konzole? Těžko hochu.
        • Jasně, protože Wii si určitě nekoupily miliony nehráčů jen kvůli hrám jako Wii Sports.
  • ringmancz
    Frostbite 3, ne 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit