Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hra jako taková asi nebude žádnej zárak, ale určutě jsem zvědavej no novej endžajn. Pánž BF3 vypadá z videí fakt dobře. Navíc udělat pěkná auta když máte k dispozici tunel s okolým a zbylých 90% poligonů můžete narvat na auto nedá zas takovou práci aby to ňák vypadalo.
  • Hra to možná bude dobrá, ale se NFS to moc společného nemá...tzn. stejná věc jako třeba u CoJ:The Cartel
  • to jsou idioti oni frosbite daji do pristich needu misto aby ho dalu uz do shiftu, zase chtej nalakat lidi aby si hru koupily
    • Frostbite byl částečně již v Hot Pursuit (otevřený svět, ne fyzika). Shift1/2 je postaven na technologii gMotor2 (GTR2, Race07, rFactor) a implementace Frostbite by byla jednak složitá, jednak zcela zbytečná.
      • Pan_Klobouk
        Frostbite v Hot Pursuit? Ani castecne. ;) HP bezi na enginu Chameleon, coz je vlastni technologie Criterionu. Se sceneriemi do hry jim ale pomahali programatori z DICE, podle vseho navrhovali a snad i modelovali Seacrest county.

        a pro aliena - tak na neco ty lidi nalakat museji, ze. Navic tenhle dil NFS se vyviji primo v EA, neni tedy divu, ze pouziji vlastni a zbrusu novou technologii. Shift 1+2 je dilem studia Slightly Mad, externi firmy... lidove receno tezko hned budou cpat takovou novinku cizim. Tim spis, ze SMS maji vlastni technologie a vyvoj obou Shiftu probihal davno predtim, nez nejaky Frostbite2 vubec existoval.
  • Takhle se vydělávají peníze. Kam se nato hrabe call of duty -:D
  • Z Need for speed hier ktoré poznám má táto najkrajšie ( IMHO !!! ) logo, pekne jednoduché , nič preplácané blbosťami a pre kontrast čierna-oranžová mám slabosť...

    ... a tu asi môj záujem o hru končí
  • ono sa NFS zacina jednoduchostou vracat k TEST DRIVE jednotke z leta pane 2 p.n.k takze sem velice skepticky aj ked idea je velmi lakava a od Interstate '76 tu tusim nic podobneho nebolo...
  • Další díl nějakých závodů.....je to od EA a jsou tam auta...tak tomu dáme název Need For Speed...ono se to líp prodá....to bylo takový rýpnutí :-)

    Každopádně mě tenhle titul hodně zajímá....frostbite engine ala NFS...wow...krutý
  • O čem jsou závodní hry: Koupíš si auto přejedeš nudnej okruh potom si koupíš nějaký zas nový auto a zas nudnej okruh... nic se někde nedá skoro zničit a tak je to pořád dokola. *3*
    • U 95% závodních her to tak opravdu je a to mě taky štve. Já nechci jak idiot jezdit 50x do kolečka s autem, které po konci závodu zase odhodím a ani si nezapamatuju jeho jméno. Jediná hra, která dokázala navodit skutečný pocit volnosti za volantem byl Test Drive Unlimited, pro mě dodnes jedna z nejlepších závodních her.
    • Hele víš že takhle to chodí skoro ve všech závodních hrách?To jak kritizovat sex že je to tam, zpátky a zase, tam zpátky.
      • To ano ale nějaký originálnější vylepšení by se našlo. *3*
    • Také jsem kdysi okruhy považoval za nudné. Ale pak jsem objevil 20km dlouhý Nurbergring Nordschleife a propadl jsem okruhovému ježdění. Ale dodnes nesnáším ovály.
  • Bojím se že to nakonec bude jen obyčejná závodní hra a ty už v sobě maj nulovou originalitu.
  • Místo, aby začali pracovat na undegroundu 3 ..dělaj další shity. Nevím, dle mě Undergroundy byly asi nejlepší z celé série. Hlavně ta dvojka .. krásné auta, pěkný děj a i výborný soundtrack ve hře .. ale jestli hodlaj každej rok dělat další shit, tak to z nfs vidím hodně bledě ..už te´d je to bída
    • No doufám že tohle je taky ironie.Osobně mám pocit že než se vzhlédli ve filmech jako Rychle a Zběsile tak ta série za něco stála.Od doby kdy tam začali rvát polonahý štětky,města( město ve dne,v noci,v noci II a k ránu) hraný sekvence z prkenejma hercema a se scénářem co má spoustu zvratů ( vyřid gang negrů,vyřid gang triád,policajtů..blablabla a úředníky z bernáku jseš přece tajnej polda a ten umí vše) a samozřejmě navěsit na auták tuny husto cool debilních serepetiček tak do tý doby to byla zábavná arkáda a to neměla poškození ani žádnej dojemnej příběh prostě jen perfektně navržený okruhy a jaká to byla panečku zábava.
      • USER47
        Už před undergroundama tam bylo poškození aut. Respektive čtvrtej (High Stakes), pátej (Porsche) i šestej (HP2) díl ho měl, sedmej byl underground a tam už poškození nebylo. Jinak souhlasím se vším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit