Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když se kácí les, lítaj třísky..v případě EA to stojí dvojnásob. Potřebujou ty značce dát jinej kabát tenhle je už plesnivej a smradlavej, poslední tituly fakt stály na hoooooooooodně vratkých základech..
  • ja bych propustil tvůrce NFS ty poslední díly stoji za ...
  • Co hraju zrovna ted? Test Drive unlimited 1 :D
  • kubi-wan
    Jé, V-Rally, toho jsem se nahrál... jen škoda, že jsem tam kariéru nikdy nedohrál, páč přišla trať v noci a my měli doma hrozně tmavej monitor... nikdy jsem ji nedojel *15*
  • Kein
    Zcela upřímně, TDU 2 mi přišla jako hodně špatná hra. To ovládání a ten "cool beach-party" styl mi opravdu nesedl, nemluvě o těch rádoby offroad závodech v SUV. TDU1 byla o proti tomu daleko lepší hra. Bohužel tvůrci sérii Test Drive dali dost špatný směr, takže za mě osobně žádná škoda, že už žádné TDU, podobného typu, z jejich dílny nevyjde.
    • andrewz
      TDU2 jim nejspíš zlomilo vaz. Neprodal se prý ani milion. Posr@li si to ale sami...
      • Chces rict, ze to psrali podle pokynu EA ... neznam moc vyvojaru, kteri by dobrovolne delali spatny hry, ale znam par takovych, kteri je delat "musi", protoze to tak chce vydavatel.
  • "Z EA Montreal, ve kterém prý pracovalo kolem 300 lidí, vzešel například mobilní Scrabble nebo Tetris. "

    Z tehle vety to skoro vypada ze na Tetris potrebovali 300 lidi... pak maj ty financni vysledky za neco stat *1*
    • Pardon... neprecetl jsem si prispevky (taky jsem moh kdyz byli jen 3) nez jsem to napsal *7*
  • tak by mohlo Eden Games spadnout pod EA a udělat kvalitní NFS
  • Cosi
    Odkazy na Test Drive a Alone in the Dark vedou na koksovnu a do pryč. Zkouška jestli lidé klikají na odkazy? *1*
    • Overwatch
      Chvilkový bug systému, už je to opraveno.
    • lol fakt ze jo *1* ... sak proc bych ale klikal na odkazy kdyz obe hry znam... to spis kdyz se pise o nejakych indie hrach tak musim zjistovat o cem je rec *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit