Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja furt nevim, jestli ten remake zahrat nebo ne. Da mi to neco?


    Jednicku jsem si uzil moc, dvojka taky pecka a stejne tak trojka paradni, nevim co proti ni nekteri maji, ja bastil vsechny tri dily.

    • Remake byl skvělej, určitě je to must play… 

    • Davies182

      Není to kopie 1:1, je to remake.

      Jsou tam nový věci, bezkonkurenční grafika hodná brutálního sci-fi hororu, a hlavně skvělý engine obsahující náhodné generování monster, takže žádný průchod není stejný a nikdy nevíš, co a odkud na Tebe vyskočí, i kdybys znal původní hru nazpaměť.

      Jdi do toho.

      • No já to mám na sdílené knihovně, takže mě to nestojí ani kačku, asi teda zkusím..

  • Davies182

    ☹ Naděje umírá poslední!

  • ono to podla mna pri remakeoch plati tak ze

    trh je viac.menej stanoveny, kupia to ludia co povodnu hru hrali a oblubili si ju - to je drviva vacsina trhu.

    +nejake to percento ludi co hraju vsetko co im pride pod ruky (bavime sa o jednotkach percent) a zvysok su ludia co hraju menej hier a nie vsetky a su zvedavy co to tak ta starsia generacia oslavuje. (opat sa bavime o jednotkych percent)


    a potom co sa tyka celkoveho predaja je popularit povodnej hry, cim viac sa predalo jej  (a bola oblubena) tym viac sa preda remaku. A povodmze si pravdu, Dead Space zase taka vyrazna znackanie je. Potom mi ocakavane predaje EA nedavaju zmysel.


    na dodatok: obcas aj motyka vstreli (sa vravi) ale to je zanedbatelne percento znaciek/hier (napr.BG3)

    • twicer

      Ono taky bude záležet čeho ten remake je, jestli masovky pro všechny, nebo krvavého hororu pro vybrané publikum.

  • jack

    Případná „ztráta“ případného remaku Dead Space 2 je ale byla škoda. 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit